Atsauksmes par Erogen X

 • Anna
  Es pasniedzu dāvanu savam vīram Erogen X Penis Enlargement Gel. Tam ir normāls izmērs, bet es vairāk gribu seksu nekā puisis. Tagad viņā pamodies īsts plēsējs! Viņu sajūsmināja jebkurš pieskāriens. Viņš visu laiku pirms mūsu sanāksmes nekādā veidā nelietoja želeju, bet viņa dzimumloceklis bija nedaudz garāks, arī biezāks.
  Erogen X
 • Artjoms
  Es jau sen gribēju iegādāties šādu produktu. Es atradu Erogen X gēlu, arī to iegādājos ar piegādi. Gēls man palīdzēja, es 2 reizes dienā veicu dzimumlocekļa masāžu ar viņa atbalstu. Gēls ir labi uzklāts, es vienkārši jūtu patīkamas sajūtas. Kopā mēnesim + 4 cm.
  Erogen X
 • Daniels
  Es nopirku Erogen X oficiālajā vietnē, jo es saprotu, ka pamata veikalā internetā izplatītājiem bieži ir arī viltojumi. Man bija svarīgi saprast, ka es patiešām lietoju oriģinālu līdzekli. Gēls man palīdzēja padarīt dzimumlocekli biezāku, kā arī izstiept to 4 centimetrus. Rezultāts tiek saglabāts.
  Erogen X
 • Artjoms
  Erogen X ir labākais gēls, ko jebkad esmu lietojis. Es jau sen cenšos palielināt savu dzimumlocekli, man ir tikai desmit cm, bet diezgan liels diametrs. Sievietes nekādā veidā nesūdzējās, bet es vienmēr gribēju vairāk. Gēls man palīdzēja, tagad uzreiz ir redzams, ka man ir liels dzimumloceklis, tas arī vairs nerada problēmas.
  Erogen X
 • Emīls
  Erogen X gēls man palīdzēja atrast risinājumu ļoti delikātam jautājumam. Mana jaunā draudzene man teica, ka viss viņu apmierina ar manu apjomu, tomēr kā stiprā dzimuma pārstāve vēlējos vairāk nekā četrpadsmit cm. Erogen X šo problēmu pusotra mēneša laikā atrisināja ar dzimumlocekļa palīdzību, kas palielinājās par 4 centimetri.
  Erogen X
Lietotāja vērtējums Erogen X
4.4
10