Lietošanas pieredze Erogen X

Pieredze ar Erogen X Gel

Pozitīvu atsauksmju vai atsauksmju meklēšana internetā par Erogen X ir tikpat vienkārša kā bumbieru lobīšana. Šeit ir galvenās želejas priekšrocības, pamatojoties uz reālo klientu viedokļiem un atsauksmēm:

  • Viegla lietošana un ātra absorbcija ādā.
  • Palielina libido, izturību un vēlmi pēc seksa.
  • Labi ietekmē enerģiju un veicina savstarpējas apmierinātības sajūtu.
  • Pieejams par izdevīgu cenu oficiālajā ražotāja vietnē.

Erogen X gēla lietošanas pieredze Vitaliy (Helsinku pilsēta)

Pieredze lietojot Vitaly želeju Erogen X

Man vienmēr bija problēmas ar meitenēm, jo, kad viņas piegāja pie gultas, es sāku justies neērti un sarkt un baidīties dzirdēt atbildi, proti, ka mans dzimumloceklis ir daudz mazāks nekā parasti. Lai to novērstu, es varēju palielināt savu dzimumlocekli ar Erogen X Gel.

Gels satur sastāvdaļu kompleksu, kas stimulē dzimumlocekļa augšanu un elastību, un tas, protams, nepadarīs to 2 reizes lielāku, bet jūs varat paļauties uz dažu centimetru pieaugumu, un šajā gadījumā pat pāris centimetri daudz izlemj.

Konkrēti, esmu gandarīts, ka pāris mēnešu laikā dzimumloceklis no pieticīgiem 14 centimetriem ir kļuvis par diezgan pieklājīgu 18, tas man nopietni palīdzēja seksuālajā dzīvē, es beidzot ieguvu savu pastāvīgo draudzeni. Nebija lielu jautājumu, kā lietot želeju, viss bija diezgan viegli un saprotami.

Es uzklāju želeju un ar nepacietību gaidīju, kad redzēšu, ka viņa jūtas vismaz nedaudz dziļumā. Ja jūs neapsverat ķirurģiskas procedūras, tad Erogen X ir labākais risinājums, ja neesat apmierināts ar dzimumlocekļa izmēru un vēlaties, lai tā būtu spēcīga un palielinātu erekciju. Es noteikti visiem iesaku.Erogen X gēla lietošanas pieredze no Vladislava (Stokholmas pilsēta)

Vladislava Erogen X gela lietošanas pieredze

Jā, kā jūs sakāt, svarīgs nav lielums, bet gan spēja to izmantot, un ne visas no tām ir meitenes, kurām vajadzīgs vīrietis ar milzīgu gailīti. Bet ar sirsnīgu sarunu daudzi apgalvos, ka dzimumlocekļa garumam jābūt vismaz 15-16 cm, pretējā gadījumā viņi vienkārši nevarēs redzēt un sajust vīrieti gultā.

Tajā pašā laikā man bija tikai 12 cm, kas izraisīja bailes. Pat pa ceļam terapijas laikā es joprojām neesmu spējusi pilnībā pārtraukt šo kompleksu un sajust pilnīgu dzimumu.

Kad kļuva zināms par Erogen X gēla esamību, ka jūsu dzimumlocekli ir iespējams palielināt bez operācijas, es biju ļoti priecīga un nolēmu uzzināt vairāk. Tiklīdz atradu oficiālo vietni, es uzzināju, ka, stimulējot olbaltumvielu augšanu dzimumlocekļa ķermenī ar želeju, jūs varat sasniegt lieliskus rezultātus un palielināt dzimumlocekļa garumu līdz 7 cm. Un es pasūtīju želeju un sāku to lietot, es nolēmu ņemt divus uzreiz.

Rezultāts nav uzreiz redzams, bet pēc dažām nedēļām, katru dienu lietojot želeju, dzimumloceklis ir kļuvis nedaudz biezāks un garāks. Pēc mēneša lieluma izmaiņas kļuva pamanāmas ne tikai man, bet arī sievai, dzimumloceklis kļuva par 5 cm lielāks. Šobrīd es jūtos daudz pārliecinātāka kā vīrietis, un mana sieva pēc seksa uz mani skatās pavisam citādi nekā iepriekš!