Lietošanas instrukcija Erogen X

Erogen X gela lietošanas instrukcija

Šis produkts ir želejas formā. Lai iegūtu vēlamo rezultātu, atliek tikai iemasēt želeju tieši uz dzimumlocekļa ādas.

Kā lietot gēlu, lai stimulētu dzimumlocekļa augšanas šūnas un iegūtu maksimālu labumu? Kā panākt vislabāko efektu, lai sasniegtu un palielinātu dzimumlocekli par 5 cm garumu, 2 cm diametru?

Jums būs jāpielieto želeja stingri saskaņā ar vietnes instrukcijām, papīra rokasgrāmata ir atrodama arī uz produkta iepakojuma. Jūsu ērtībai ražotāja uzņēmums pastāvīgi atjaunina instrukcijas, pievienojot jaunu informāciju.

Gelu uz dzimumlocekļa uzklājiet plānā kārtā divas reizes dienā, ar patīkamām masāžas kustībām berzējiet, līdz tas pilnībā uzsūcas. Izmantojiet gēlu 3 mēnešus dzimumlocekļa kustīgās struktūras augšanai gan garumā, gan apkārtmērā. Jūs varat lietot želeju tieši pirms dzimumakta, lai uzlabotu erekciju un izjustu spilgtāku šī procesa sajūtu.

Instrukcija
Kā lietot Kopā
  1. Uzklājiet želeju divas reizes dienā plānā kārtā, līdz tā pilnībā uzsūcas.
  2. Gels jāizlieto viena mēneša laikā.
  3. Lai iegūtu labāku erekciju un rezultātu, jūs varat uzklāt želeju pirms dzimumakta.
Proporcionāls dzimumlocekļa palielinājums garumā un pārklājumā. Erekcijas uzlabošana dzimumakta laikā. Ilgtermiņa rezultāti pēc uzklāšanas.

Dzimumlocekļa palielināšanās notiks pirmās lietošanas nedēļas laikā. Parasti dzimumloceklis palielinās par 1-1, 5 cm nedēļā, arī līdz 7 cm mēnesī. Piemērots želejas lietošanas laiks ir 30 dienas. Izmantojiet līdzekļus kursos 2-3 reizes gadā.

Kā redzat, nav nekas grūts, lai izmantotu Erogen X Gel un sasniegtu rezultātus bez īpašām pūlēm. Daudzi vīrieši Latvijā jau ir nolēmuši iegādāties un lietot želeju, kas kalpo kā kvalitātes zīme šim produktam. Internetā varat atrast lielu skaitu atsauksmju un pārliecināties par to.

Erogen X lietošanas indikācijas

Indikācijas Erogen X gela lietošanai

Erogen X gēlu var lietot ikviens, kas vecāks par 18 gadiem. Kad vajadzētu domāt par šī gela lietošanu?

  • Vāja un gausa erekcija.
  • Dzimumlocekļa mazais izmērs.
  • Ātra dzimumakta vai priekšlaicīga ejakulācija.
  • Dzimumtieksmes grūtības.


Kontrindikācijas Erogen X lietošanai

Dzimumlocekļa palielināšanas želeja Erogen X ir balstīta uz oriģinālo tehnoloģiju un pilnībā sastāv arī no dabīgām sastāvdaļām. Pēc lietošanas nav sekundāru rezultātu, nav kontrindikāciju zāļu lietošanai, izņemot vienu. Nekādā gadījumā nelietojiet želeju gadījumā, ja Jums ir augsta uzņēmība pret atsevišķām zāļu sastāvdaļām. Nelietojiet želeju uz bojātas vai iekaisušas ādas. Pārliecinieties, ka bērni nelieto šo produktu. Nepakļaujiet gēlu ievērojamai temperatūrai, uzglabājiet to sausā, gaismas necaurlaidīgā vietā.

Neaizmirstiet, ka tagad, iegādājoties gēlu dzimumlocekļa palielināšanai Erogen X, ir personīgs piedāvājums - unikāli zema cena un 50% atlaide, pasūtot ražotāja oficiālajā vietnē.