Dzimumlocekļa paplašināšanās: patiesība un mīti

Dzimumlocekļa palielināšanās ir jautājums, kas uztrauc daudzus vīriešus, pat tos, kuru dzimumorgānu izmērs ļauj viņiem dzīvot absolūti normālu seksuālo dzīvi. Internetā informācija par šo tēmu ir pretrunīga, un to bieži neatbalsta fakti.

Vīriešu dzimumlocekļa izmērs ir svarīgs

Uz pierādījumiem balstīta medicīna

Ir veikti vairāki medicīniski pētījumi par vīriešu dzimumorgānu palielināšanās spējām un apstākļiem.

Ekspertu viedoklis

Protokoli fiksēja dzimumlocekļa palielināšanos par 0, 5-3 cm bez operācijas mājās 3-6 mēnešu periodā.

Šī materiāla lasītājiem ir unikāla iespēja izpētīt tēmu tieši tik daudz, lai izdarītu pareizo izvēli no pirmā soļa uz ķermeņa estētikas uzlabošanu. Rakstā ir skartas arī tās metodes, kuras reklāmā tiek piedāvātas kā darbojošās, taču to efektivitāte nav klīniski pierādīta.

Vidējais dzimumlocekļa izmērs

Daudzās valstīs vidējais izmērs ir atšķirīgs, un saskaņā ar dažādiem avotiem tas ir aptuveni 13 cm. Bažas rada dzimumlocekļa izmērs, kas mazāks par 7, 5-10 cm. Tas var liecināt par mikropēniju vai citu slimību.

Ir vērts sazināties ar ārstu, lai noteiktu nepietiekamas attīstības cēloņus un saņemtu ieteikumus ārstēšanai. Bet neatkarīgi no viņu dabiskajām īpašībām vīrieši vēlas kļūt labāki, kas kļuva par impulsu milzīgajai vīriešu dzimuma "produktu" ražošanai.

Dzimumlocekļa garuma mērīšana

Kā izmērīt dzimumlocekļa garumu

Vīriešu dzimumorgānu izmēra uzceltā formā ar lineālu uz augšu - no kaunuma kaula līdz galvas galam.

Dzimumlocekļa garums atšķiras no erekcijas pakāpes, un tāpēc medicīniskajos pētījumos garums tiek mērīts ļenganā izstieptajā stāvoklī.

Saskaņā ar pētījumiem 85% sieviešu ir apmierinātas ar partnera dzimumlocekļa izmēru, bet tikai 55% vīriešu ir apmierināti ar savu dzimumlocekli.


Kā palielināt dzimumlocekli mājās

Tie, kas tomēr nolēma mainīt svarīgu ķermeņa daļu, ir ieinteresēti, kā var palielināt dzimumlocekli mājās bez operācijas. Bieži nepamatota informācija no apšaubāmām vietnēm ir maldinoša.

Rezultāti sola dažādas pieejas - sākot no tabletēm, vakuuma sūkņiem, pagarinātājiem, ķirurģiskām līdz alternatīvām palielināšanas metodēm. Apskatīsim, kā jūs varat palielināt dzimumlocekli, un kas nedos efektu.

Tabletes, krēmi, želejas

Dzimumlocekļa paplašināšanās tabletes un krēmi sola tūlītējas pozitīvas izmaiņas. Bet tie nav vērsti uz dzimumlocekļa palielināšanu, bet gan uz erekcijas palielināšanu.

Tiek pieņemts, ka šie līdzekļi izraisīs paaugstinātu erekcijas līmeni, un dzimumloceklis vizuāli parādīsies lielāks. Bet šī ir īslaicīga parādība, un pēc zāļu darbības orgāna izmēri kļūst vienādi.

Šīs dabiskās aphrodisiac kapsulas var palīdzēt uzlabot jūsu seksuālo dzīvi, taču dzimumlocekļa paplašināšanai tās nevajadzētu pārmaksāt.

Nav zinātnisku pierādījumu par tabletēm, krēmiem, želejām.

Plusi: Mīnusi:
 • Var izmantot kā izraisītāju.
 • Vitamīni, minerālu kompleksi, sporta piedevas var uzlabot potenci ilgtermiņā vai novērst būtisko vielu deficītu organismā.
 • Dažu narkotiku nelikumība un neefektivitāte.
 • Ne visi ražotāji uzrauga produktu kvalitāti, narkotikas un krēmi var izraisīt blakusparādības, paši par sevi tie nav spējīgi izraisīt dzimumlocekļa augšanu.

Tradicionālās metodes

Dzimumlocekļa palielināšana ar soda, medus un citām tautas "vecmodīgām" metodēm ir neefektīva, nav reģistrēts neviens uzticams rezultāts. Visi šāda plāna līdzekļi ir pārbaudīti medicīnā, un tie, kuriem ir labvēlīgas īpašības, tagad tiek izmantoti medicīniskajā vai fizioterapijā. Tas pats sodas ir sārms, kurā nav jēgas iemērkt dzimumlocekli, un jūs varat gūt tikai apdegumus.

Vakuuma sūknis

Vakuuma sūkņi

Sūknis ir spuldze, kas der pāri dzimumloceklim. Vakuums sūknī tiek izveidots, evakuējot gaisu. Asinis tiek ievilktas dzimumloceklī, un tas uzbriest.

Ierīci izmanto medicīnā un mājās, lai izveidotu erekciju, tā ļauj vizuāli palielināt fallu pirms dzimumakta, to pietūkot.

Sūkņa izmantošanas efektivitāte nevar būt ļoti augsta, jo to var izmantot ne vairāk kā 20-30 minūtes dienā. Ilgākas sesijas var sabojāt audus, izraisīt pietūkumu, sasitumus un vājinātu erekciju.

Pētījums parādīja, ka vīriešu ar apmēram 8 cm dzimumlocekli 6 mēnešus pumpu izmantošana nedaudz palielina garumu, vidēji par 3 mm. Šis pieaugums netiek uzskatīts par statistiski nozīmīgu.

Vakuuma terapijas efektivitāte bija 10%, un apmierinātība ar rezultātiem bija 30%. Šie rezultāti norāda, ka sūkņi nedarbojas, lai palielinātu.

Hidrosūknis

Hidrosūkņi

Hidrauliskajos sūkņos princips ir vienāds. Atšķirība ir tāda, ka dzimumlocekli no vakuuma atdala silta ūdens slānis. Tas izstiepj audus, piespiežot dzimumloceklī lielu daudzumu asiņu.

Silts ūdens sasilda audumus, padara tos elastīgākus un veicina labāku stiepšanos.

Neskatoties uz to, ka nav pierādījumu par šīs metodes efektivitāti, daži lietotāji pārskatos atzīmē pozitīvus rezultātus, kas vairāk izteikti apjomā, nevis garumā.

Plusi: Mīnusi:
 • Lai izveidotu labu erekciju pirms dzimuma, tiek izmantoti sūkņi.
 • Viņi var vizuāli palielināt dzimumlocekli, ieskaitot apkārtmēru.
 • Hidropumpja gadījumā jūs varat praktizēt, ejot dušā vai vannā.
Iespējamas blakusparādības, galvenokārt sakarā ar pieļaujamā lietošanas laika pārsniegšanu (pietūkums, ādas bojājumi, hematomas, dzimumlocekļa ādas aptumšošana).

Pagarinātāji

Pagarinātājs

Pagarinātājs ir ierīce, kas piestiprinās pie dzimumlocekļa un rada ilgstošu stiepšanos starp pamatni un dzimumlocekli, kas liek tai augt.

Ražotāji iesaka pagarinātājus vīriešiem no 18 līdz 60 gadiem.

Pēdējo 10 gadu laikā vairāki īpaši pētījumi ir apstiprinājuši, ka ilgstoša stiepšanās palielina dzimumlocekļa garumu:

 • 2008. gads, D. Levina pētījums
 • D. Gontero 2009. gada pētījums
 • 2011. gads, pētījums par Nikobakhta ciematu
 • D. Monkadas 2019. gada pētījums

2010. gadā D. Gontero apkopo 11 pētījumus, kas ir parādījuši dzimumlocekļa garuma palielināšanos ar pagarinātāju, un secina, ka pastāv spēcīgs pagarinātāju gadījums.

Lielākais pētījums par Dr Moncada paplašinātāja izmantošanu. 3 mēnešus ilgā eksperimentā piedalījās 93 pacienti. Iegūtie dati: iztaisnošana pie 31, 2 °, pagarinājums no 0, 5 līdz 3 centimetriem.

Dr Monkada savā pētījumā uzsver: "Rezultāts ir atkarīgs no pagarinātāja lietošanas stundu skaita dienā. Pacienti, kuri pagarinātāju valkāja ilgāk par 4 stundām dienā, saņēma gandrīz divreiz lielāku rezultātu nekā tie, kuri ierīci lietoja mazāk nekā 4 stundas. "

Lai iegūtu pamanāmus rezultātus, pagarinātājs jālieto vismaz 4-6 stundas dienā un vēlams vismaz 6 mēnešus pēc kārtas, lai rezultāts noturētos.

Rezultāts saglabājas visu mūžu, to apstiprina gan medicīniskie pētījumi, gan lietotāju atsauksmes.

Dr Paolo Gontero pētījumā dzimumlocekļa garums tika mērīts pēc 6 mēnešus ilga pagarinātāja nēsāšanas kursa. Atkārtoti mērījumi pēc 12 mēnešiem parādīja tādus pašus rezultātus. Centimetri, ko pētījuma dalībnieki ieguva, valkājot pagarinātāju, palika uz visiem laikiem.

Ierīces izmantošanas efektivitāte ir atkarīga no tā ilguma - ilgtermiņa saķere nodrošina vislabākos rezultātus.

Attiecīgi pagarinātājam jābūt pēc iespējas ērtākam, lai to varētu nēsāt 6-8 stundas katru dienu bez problēmām un sāpēm.

Pētnieki pamanīja, ka ilgstoša dzimumlocekļa vilkšana ir grūti pieļaujama, un tas notiek lielākajā daļā komerciāli pieejamo pagarinātāju. Daudzi pagarinātāji ir neērti, ierobežo darbību, pārvietojoties pārvietojas un ir jānoņem ik pēc divām stundām, lai nesabojātu audus.

Ekspertu viedoklis

Tomēr šajā pētījumā izmantotais pagarinātājs bija labi panesams, un dalībnieki ievēroja pētījuma protokolu. Rezultātā no pētījuma nevēlamo notikumu rezultātā izstājās tikai trīs pacienti.

Lielākā daļa pētījumu parāda erekcijas funkcijas uzlabošanos. Nav ziņots par samazinātu erekcijas vai pagarinātāja impotences gadījumiem. Pēdējos gados pētījumā piedalījušies vācu paplašinātāji.

Plusi: Mīnusi:
Pierādīta augsta veiktspēja un drošība. Iespējamās neērtības. Pastāv kontrindikācijas, kas galvenokārt saistītas ar asins recēšanu un uroģenitālās sistēmas akūtu slimību klātbūtni.

Jelqing vingrinājumi (jelq)

Jelqing pirkstu ietīšana

Jelq ir atkārtota roku masāža un pagarinājums. Jelqing efektivitāte nav pierādīta.

Specializētos forumos viņi ziņo par izaugsmi, taču diemžēl šos datus nevar pārbaudīt.

Ārsti neiesaka palielināt jelqing palielināšanai.

Bet, ja vīrietim ir ķermeņa dismorfiski traucējumi, neapmierinātība ar dzimumlocekļa garumu vai formu, tad tas ir labs veids, kā izpētīt viņa dzimumorgānus un uzlabot attieksmi pret tiem.

Jelq ir apmēram 40 minūtes dienā. Nav vienas pārbaudītas programmas. Viens foruma dalībnieks var rakstīt, ka vingrinājums ir efektīvs, bet otram tas nedara neko citu kā ievainojumus.

Kopienās viņi raksta gan par erekcijas uzlabošanos, gan par tās pasliktināšanos biežas dzimumlocekļa traumas dēļ. Foruma lietotāji iesaka sākt ar sākuma līmeņa vingrinājumiem, veikt tos bez lielas piepūles un pastāvīgi novērot erekciju un iespējamās traumas.

Plusi: Mīnusi:
Papildu ierīcēm gandrīz nav nepieciešami ieguldījumi - sākotnējā posmā ir nepieciešama tikai smērviela. Efektivitāte nav pierādīta, iespējama erekcijas samazināšanās, ādas traumas, aptumšošana, hematomas un tūska, Peyronie slimība.

Ķirurģiska iejaukšanās

Dzimumlocekļa palielināšanās operācija

Neskatoties uz to, ka operācija, šķiet, ir visefektīvākais veids, kā palielināt rezultātu, patiesībā rezultāts pēc tam, kad tas ir zems, apmierinātība ir aptuveni 30%.

Ar erekciju dzimumloceklis sāk skatīties uz leju, jo saite ir iegriezta, padarot to grūti iekļūstamu.

Pēc operācijas jums joprojām ir jāvalkā pagarinātājs.

Ķirurģiskā metode ir jāizmanto tikai pašā pēdējā gadījumā. Tas var būt arī visbīstamākais, ja operāciju veic speciālists bez atbilstošas pieredzes vai kurš pilnībā nesaprot, kas ietekmē gala rezultātu. Komplikāciju sarakstā ietilpst erekcijas un jutīguma zudums, infekcija un brūces malu dehiscence.

Tomēr ķirurgi ar lielu pieredzi šādu operāciju veikšanā ziņo par ļoti nelielu šādu komplikāciju procentuālo daudzumu. Dr Huans Monreāls savā rakstā pārskata 275 dzimumlocekļa palielināšanas procedūras, no kurām komplikācijas radās 22 cilvēkiem, un pēc ārstēšanas tas neietekmēja operācijas rezultātu.

Ir vairāki ķirurģiskas iejaukšanās veidi, kas ir samērā droši un tāpēc tos bieži lieto profesionāļi visā pasaulē.

Galvenais ir ligamentotomija, dzimumlocekļa pagarināšanas operācija.

Tas ir saites griešana, kas atbalsta fallu, un tā iekšējā daļa tiek izstumta.

Pēc tam dzimumloceklis tiek fiksēts šajā pagarinātajā stāvoklī, izmantojot pagarinātāju vai nestuves. Viens no plastiskajiem ķirurgiem ligamentotomijas operācijas aprakstā iesaka izmantot nestuves vai piekārt kravu (kas ir mazāk ērti).

Nestuves velk dzimumlocekli uz leju, nespiež to pret kaunumu un veicina dzimumlocekļa pareizu stāvokli - tieši zem sākotnējā stāvokļa. Šāda rehabilitācija var ilgt līdz 3 mēnešiem vai ilgāk.

Pētījumā, kuru vadīja Dr Alessandro Littara, tika ziņots, ka pagarinātāja lietošana vismaz 3 mēnešus pēc operācijas pacientiem palielināja dzimumlocekļa garumu papildus par vidēji par 1, 3 cm.

Rezultāts tieši no ligamentotomijas ir individuāls un atkarīgs no attiecīgi sākotnējā lieluma un dzimumlocekļa iekšējās daļas lieluma, kā arī no citiem anatomiskiem faktoriem.

Parastais pieaugums ir + 1-2, 5 cm vai vairāk, ja vienlaikus dzimumloceklis ir sabiezējis.

Pēdējo 10 gadu laikā operāciju tehnoloģija ir ievērojami uzlabojusies, parādījās jauni materiāli un metodes dzimumlocekļa paplašināšanai. Ķirurģiskā iejaukšanās ir kļuvusi mazāk bīstama, riski ir samazinājušies.

Galvenā problēma ir tādu speciālistu trūkums, kuri ir apguvuši modernās tehnoloģijas un kuriem ir pietiekama kvalifikācija, lai veiksmīgi veiktu šādas darbības.

Plusi: Mīnusi:
Ātri rezultāti, kurus var uzlabot, valkājot pagarinātāju; efektīvs apkārtmēru pieaugums, ko ir grūti panākt, izmantojot citas metodes. Komplikāciju risks, piemēram, erekcijas disfunkcija, nekroze, cista, infekcija, šuvju atdalīšana; augsti kvalificētu speciālistu trūkuma problēma.

secinājumi

Vīrieši, kuri vēlas palielināt dzimumlocekli, parasti ir normāla izmēra, bet nav ar to psiholoģiski apmierināti. Tāpēc eksperti vispirms iesaka meklēt psiholoģisku palīdzību.

Ja tomēr šķiet, ka dzimumlocekļa palielināšana ir nepieciešama, labāk izvēlēties paplašinātāju kā drošāko un pārbaudītāko dzimumlocekļa palielināšanas metodi.

Operācija ir pamatota tikai ārkārtējos gadījumos vai ar medicīniskām indikācijām.