Dzimumlocekļa palielināšanās sekas: moderno metožu blakusparādības

Dažādi izmēri

Sievietes bieži atkārto: galvenais nav izmērs, bet gan spēja izmantot. Bet stiprā dzimuma pārstāvji joprojām turpina meklēt atbildi uz jautājumu: kā palielināt vīriešu dzimuma pārstāvi. Ko darīt? Kādas metodes ir ne tikai neefektīvas, bet arī bīstamas?

"Normāls izmērs"

Seksologi uzskata, ka tieksme pēc lielas cieņas sakņojas tālā pagātnē. Daudzās senajās kultūrās falliskais simbols apzīmē spēku un auglību. Izrādās, ka jo iespaidīgāks vīrieša dzimumorgānu izmērs, jo spēcīgāks, auglīgāks tas ir. Šī vajadzība ir tīri sociāla, nevis fizioloģiska.

Erekcijas stāvoklī dzimumlocekļa garums sasniedz no 10 līdz 18 cm. No zinātnes viedokļa vidējais izmērs ir 12-17 cm. Dzimumloceklis tiek uzskatīts par mazu, mazāku par 12 cm, bet 18 cm jau ir ļoti liels.

Dažreiz neapmierinātība ar parametriem sasniedz kritisko līmeni, pārvēršoties par "dismorfiskiem traucējumiem", salīdzinot ar anoreksiju. Tikai šajā gadījumā obsesīvā vēlme nav svara zaudēšana, bet gan tas, kā palielināt vīriešu dzimumorgānu orgānu.

Metožu palielināšana

Ir vairāki populāri veidi, kā vīrieši izmanto savu cieņas parametru uzlabošanu. Tie satur daudzas nianses, kurām vajadzētu pievērst uzmanību, ja veselība ir svarīga.

Tabletes, hormoni, želejas, krēmi

To efektivitāte praktiski nav vienāda. Neviens gēls vai ziede nevar ietekmēt šūnu dalīšanos, un tabletes nekādā veidā neizstieps dzimumlocekli. Izmantojot krēmus, sasilšanas un vazodilatējošā efekta dēļ 5-6 stundas var panākt īslaicīgu, nelielu pagarinājumu līdz 1, 5 cm.

Izvēloties šādas zāles, jābūt uzmanīgiem. Tie var saturēt bīstamas ķīmiskas vielas, kā arī hormonus un alergēnus. Lēti, zemas kvalitātes produkti var izraisīt kairinājumu, gļotādas bojājumus un pat apdegumus.

Normāls dzimumlocekļa izmērs no 10 līdz 18 cm

Pastāv mīts, ka izmērs palielina testosterona hormonu. Tas tā nav, tas ietekmē tikai pašu dzimumfunkciju. Bez medicīniskas uzraudzības zāļu lietošana testosterona līmeņa paaugstināšanai var negatīvi ietekmēt hormonālo līmeni, izraisīt neauglību un problēmas ar seksuālajām funkcijām līdz to pilnīgai zaudēšanai.

Turklāt nekādā gadījumā nevajadzētu lietot "tautas līdzekļus", piemēram, balzama, soda un citu mājsaimniecības sastāvdaļu maisījumu. Veselības bojājumi var būt neatgriezeniski.

Vakuuma sūknis

Viens no populārākajiem vīrieša dzimumorgānu palielināšanas veidiem. Ja jūs to lietojat kopā ar sildošām ziedēm, garumam pievieno 1-3 cm un līdz 5 mm līdz biezumam. Tas arī uzlabo erekciju. Bet jums ļoti rūpīgi jāizmanto sūknis, ievērojot visus norādījumus un piesardzības pasākumus, pretējā gadījumā jūs varat sabojāt dzimumlocekļa gļotādu un asinsvadus. Pirms tam nepieciešama konsultācija ar andrologu. Lai iegūtu pozitīvu rezultātu, vingrinājumi būs jāveic regulāri.

Liels dzimumloceklis ir visu vīriešu sapnis

Vilkšana ar svariem

Īpašu kravu apturēšana var nodarīt būtisku kaitējumu vīriešu veselībai. Ārsti saka, ka tie palielina dzimumlocekli līdz 3 cm, taču tas ir ļoti bīstami. Pastāv iespēja sabojāt corpora cavernosa oderi. Tas noved pie Peyronie slimības, kad uz dzimumlocekļa veidojas rētas plāksnes. Tie izraisa orgāna izliekumu erekcijas laikā un sāpīgas sajūtas dzimumakta laikā. To nevar izārstēt. Pirms šīs metodes izmantošanas ir vērts padomāt ļoti rūpīgi.

Masāža

Kas var būt bīstams masāžā vai "jelqing", ja ar novēlotu ejakulāciju no pamatnes līdz galvai ir mīksts efekts? Izrādās, ka sekas var būt ļoti nepatīkamas, līdz pat orgānu deformācijai, pastāvīgām sāpēm vai priapismam. Pēdējā ir nopietna patoloģija, kuras dēļ erekcija saglabājas pat pēc ejakulācijas, tas noved pie dzimumorgānu tiešo funkciju zaudēšanas.

Ar aterosklerozi, cukura diabētu, problēmām ar asinsvadiem no masāžas vislabāk izvairīties vispār.

Dzimumlocekļa palielināšanas masāža

Ķirurģiskās operācijas

Vienīgais produkts, kas dod garantētu un taustāmu, bet tīri kosmētisku rezultātu. Operācijas nekādā veidā neietekmē dzimumfunkcijas.

Kādas ir iejaukšanās:

  • Priekšādiņas frenulum plastiskā ķirurģija, kas dod garuma palielinājumu par 1, 5-2 cm, ir vienkāršākā un nekaitīgākā ķirurģiskā iejaukšanās.
  • Ligamentotomija ir saišu sadalīšana starp dzimumlocekli un kaulu suprapubic reģionā. Ar erekciju dzimumloceklis šķiet garāks, jo to neatbalsta saites. Palielinājums teorētiski var būt 3-5 cm, taču neviens ārsts nesniegs precīzas prognozes.
  • Implantu ievietošana palīdz padarīt dzimumlocekli biezāku par 5-10 mm.
  • Dzimumlocekļa protezēšana - dod gan sabiezēšanas, gan pagarināšanas efektu.

Operācija nebūt nav panaceja. Viņa problēmas var izrādīties daudz lielākas nekā iegūtais rezultāts. Impotence, rētas, sensācijas zudums, infekcijas - nepilnīgs iespējamo komplikāciju saraksts.

Rezultāts pēc dzimumlocekļa palielināšanās operācijas

Visas dzimumlocekļa operācijas ir izstrādātas, lai risinātu tādas fizioloģiskas problēmas kā urinēšana, traumas un iedzimti defekti.

Tā vietā, lai mēģinātu paaugstināt vīriešu cieņu ne drošākajos veidos, var būt vienkārši vērts izmantot seksuālās metodes. Viņi var sagādāt daudz prieka abiem partneriem.