Dzimumlocekļa palielināšanas veidu saraksts mājās

meitene ir pārsteigta par palielināto vīrieša dzimumlocekļa izmēru

Gandrīz katrs trešais vīrietis slepeni vēlas palielināt dzimumlocekli, lai gan ne visi nolemj spert tik radikālu soli. Mūsdienās eksperti ir izstrādājuši un piedāvā daudzas vīriešu dzimumorgānu palielināšanas metodes, taču visaugstākie efektivitātes rādītāji joprojām ir operācijas metodei. Operācijai ir vairāki trūkumi - augstas izmaksas un riski.

Pamatojoties uz to, daudzi vīrieši izvēlas dažādos avotos un internetā meklēt veidus, kā palielināt savu dzimumlocekli mājās. Vissvarīgākie iemesli vēlmei palielināt dzimumlocekli ir neapmierinātība ar seksuālo partneri, kā arī paša vīrieša psiholoģiskās problēmas. Bet, pirms meklējat šādas metodes, jums jāiepazīstas ar vispārpieņemtajām izmēru normām, neietekmējot stereotipus un nepamatotus modeļus.

Vai parasti ir iespējams palielināt dzimumlocekli?

Pirmais jautājums, kas rodas daudziem vīriešiem, ir tas, vai vispār ir iespējams palielināt dzimumlocekļa izmēru bez operācijas.

mērot dzimumlocekļa izmēru

Bet pirms turpināt noskaidrot šo jautājumu, ir vērts precīzi noteikt savus izmērus, salīdzināt tos ar fizioloģiskajām normām, lai tādējādi novērtētu dzimumlocekļa palielināšanas iespējamību.

Uzziņai!Ja vīrieša dzimumloceklis ir 14-18 cm garš un 3-4 cm diametrā, tas nav jāpalielina, un šādi vīrieša centieni ir psiholoģisku problēmu rezultāts.

Pašlaik mūsdienu medicīna un cilvēces zināšanas liecina par vairākiem veidiem, kā jūs patiešām varat palielināt dzimumlocekli. Proti:

 • operācija, dārgs un ļoti riskants solis;
 • pagarinātājs, tas ir, specializēta ierīce dzimumlocekļa pagarināšanai;
 • sūknis ar vakuuma metodi dzimumlocekļa audu izstiepšanai;
 • krēmi un aerosoli mājas paplašināšanai ar pagaidu efektu;
 • masturbācija un masāža, kas sasilda un izstiepj dzimumlocekļa audus.

Lai sasniegtu lieliskus rezultātus mājas mēģinājumos un ātri palielinātu dzimumlocekli, varat vienlaikus izmantot vairākas metodes. Apvienotā pieeja šajā gadījumā vīrieša rokās spēlēs tikai viņa centienos un vēlmēs.

Kā palielināt dzimumlocekli mājās bez operācijas?

Neskatoties uz acīmredzamo skepsi par to, kā jūs varat palielināt savu dzimumlocekli mājās, lielākā daļa dedzīgo skeptiķu joprojām mēģina izmēģināt šīs metodes. Galu galā tikai personīgā pieredze var kļūt par precīzu apstiprinājumu tam, vai šādi centieni darbojas vai joprojām ir šķiršanās. Galvenais rezultātu sasniegšanas noteikums ir sistemātiska ieviešana, stingri ievērojot ieteikumus.

Vingrinājumi

laba erekcija pēc dzimumlocekļa palielināšanās

Eksperti ir izstrādājuši īpašus vingrinājumus, kuru regulāra ieviešana noved pie dzimumlocekļa audu sasilšanas un stiepšanās, kas nozīmē, ka jūs varat palielināt dzimumlocekļa izmēru mājās.

 • Pirmkārt, dzimumlocekļa āda ir jāsasilda, lai panāktu lielāku audu elastību. Cepšanas traukā uzkarsētu sāli ievieto austi maisiņā, pēc kura to uzklāj uz dzimumlocekļa.
 • Tālāk jums jāsasniedz erekcijas stāvoklis, bet tajā pašā laikā līdz pusei jāpārtrauc dzimumtieksme. Šim nolūkam vīrietim būs nepieciešama īpaša smērviela.
 • Tālāk ar diviem rokas pirkstiem tiek izgatavots gredzens, kas aizveras dzimumlocekļa pamatnē. Cieši saspiežot gredzenu, tas tiek veikts līdz pašai galvai, it kā mēģinot izstiept dzimumlocekli garumā.
 • Veicot vingrinājumu, jums nav jāpieskaras galvai. Pirmkārt, tiek veikti apmēram 40 posmi, tos pakāpeniski palielinot līdz 200 reizēm.

Šo dzimumlocekļa palielināšanas vingrinājumu sauc par Jelqing vai dubultās redzes tehniku. Tā rezultātā dzimumlocekļa audi tiek sasildīti, kas nozīmē, ka tie kļūst uzņēmīgi pret izstiepšanos.

Masāža

masāža, lai palielinātu dzimumlocekļa izmēru

Ir vēl viena metode, kā jūs varat nesāpīgi un bez maksas palielināt dzimumlocekļa izmēru mājās. Papildus lielumam ievērojami palielinās arī vīrieša spēja. Pirms masāžas vingrinājumiem vispirms iesildiet ādu, izmantojot smērvielas. Bet visefektīvākais ir mīksts dvielis un zāļu tēja tvaika vannai. Dvielis tiek samitrināts karstā buljonā, pēc kura tas pāris minūtes tiek uzklāts uz dzimumlocekļa.

Masāža tiek veikta divos veidos - masāža mierīgā stāvoklī un erekcijas laikā. Turklāt abas metodes ietver audu stiepšanu. Ar plaukstu palīdzību dzimumloceklis nedaudz jāieved aktīvā stāvoklī, pēc kura, aptverot to it kā, izvelciet uz sāniem, uz leju un uz augšu. Turklāt dzimumlocekli pārmaiņus var pagriezt pulksteņrādītāja virzienā un pretēji pulksteņrādītāja virzienam.

Īpašas ierīces

Turklāt jūs varat palielināt dzimumlocekļa augšanu mājās, izmantojot īpašas ierīces. Mūsdienu tirgus šādiem nolūkiem piedāvā daudzus produktus, taču visefektīvākie ir vakuuma un hidrauliskie sūkņi, kā arī pagarinātāji.

 1. Vakuuma sūknis- aparāts asinsrites uzlabošanai un dzimumlocekļa audu izstiepšanai, asinsvadu elastības un potenci uzlabošanai. Šāda ierīce ietver īpašu sūkni, kolbu, kas darbojas tandēmā pēc negatīvā spiediena principa. Pēc tam dzimumlocekļa kavernozie ķermeņi izstiepjas un izplešas, zem asins pieplūduma dzimumloceklis kļūst lielāks.
 2. dzimumlocekļa palielināšanas vakuumsūknis

  Instrukcijas:

  • pirmkārt, tiek izsūknēts gaiss, kā rezultātā negatīva spiediena ietekmē asinis steidzas uz dzimumlocekļa;
  • katru dienu ierīce jālieto no 5 līdz 20 minūtēm;
  • fiziskās slodzes laikā jūs varat sajust nelielu diskomfortu.

  Ja vakuuma sūkņa lietošana izraisa sāpes, šādas darbības jāpārtrauc vai jāsamazina efekts. Ja paralēli sūknim dzimumlocekļa palielināšanai tiek izmantoti īpaši krēmi, rezultāts nebūs ilgi gaidāms.

 3. Hidrosūknis- vakuuma sūkņa kopija, bet spiediens šajā gadījumā rada šķidrumu. Turklāt šim sūknim ir viegla iedarbība, novēršot dzimumlocekļa traumas.
 4. hidropumpu, lai palielinātu dzimumlocekļa izmēru

  Instrukcijas:

  • silts ūdens tiek ievilkts vannas istabā tā, lai tā līmenis pārklātu vīrieti līdz jostasvietai;
  • lai sasildītu dzimumorgānus, jums jāguļ 5-10 minūtes siltā ūdenī;
  • tad sūknis tiek iegremdēts zem ūdens, pēc kura tajā jāievieto elements;
  • pirms vakuuma efekta izveidošanas vienmērīgi novietojiet sūkni ap dzimumlocekli, atbalstot sēklinieku maisiņu;
  • ar ierīces palīdzību tiek izveidots vakuums, pēc kura vīrietim ir nepieciešams atpūsties;
  • lai vakuums neatslābtu, varat veikt vairākas šūpošanas kustības.

  Ar šādas ierīces palīdzību jūs varat palielināt dzimumlocekļa garumu, uzlabojot audu un asinsvadu elastību un stingrību. Turklāt ar šādu vingrinājumu palīdzību jūs varat novērst un pat novērst erektilās disfunkcijas.

 5. Pagarinātājs- ortopēdiska ierīce, ko izmanto mājās, lai palielinātu dzimumlocekli. Šāda ierīce garantē vairākas pozitīvas izmaiņas vienlaikus:
dzimumlocekļa palielināšanās pagarinātājs
 • spēja palielināt dzimumlocekļa biezumu un tā garumu;
 • dzimumlocekļa stingrības un izturības stiprināšana erekcijas laikā;
 • dzimumakta ilguma palielināšanās līdz 60%;
 • dzimumlocekļa anatomiskās formas uzlabošana;
 • iegūtie rezultāti saglabājas līdz dzīves beigām.

Lietošanas noteikumi prasa, lai pagarinātājs nedaudz valkātu, līdz dzimumloceklis pierod pie šādām slodzēm. Vidēji jums tas jāvalkā no 4 līdz 6 stundām, noregulējot stieņa garumu tā, lai vīrietis nejustu sāpes, bet tikai nelielu diskomfortu. Ja ir izraisītas stipras sāpes, ierīces nēsāšana uz laiku tiek atlikta.

Uzziņai!Pagarinātājs jāvalkā 3-8 mēnešus, pēc tam notiek maksimālā dzimumlocekļa izstiepšanās un izlīdzināšana.

Smidzinātāji un želejas

Ar noteiktu zāļu palīdzību jūs varat palielināt dzimumlocekļa galvu un tā lielumu, ja izvēlaties pareizo narkotiku. Katru dienu farmācijas nozare ražo arvien vairāk līdzekļu dzimumlocekļa augšanai. Bet tajā pašā laikā jāatceras, ka šādiem līdzekļiem parasti ir tikai pagaidu efekts, kamēr tie tiek uzklāti uz dzimumorgānu ādas paredzētajam mērķim.

Visefektīvākie dzimumlocekļa augšanas līdzekļi ir tie, kuros aktīvā viela ir ingvers, žeņšeņs, glicīns vai arginīns. Parasti mēs runājam par īpašām smērvielām, krēmiem un želejām, kuras tiek uzklātas neilgi pirms dzimumakta. Pēc tam komponenti iekļūst asinīs, palielinot asinsriti, kā arī sasildot dzimumlocekļa audus. Iegūtais efekts ilgst apmēram 3 stundas.

Cik svarīgs ir izmērs?

Saskaņā ar statistiku, dzimumlocekļa izmērs ir daudz svarīgāks pašiem vīriešiem, savukārt sievietes vērtē nevis izmēru, bet gan spēju un spēju to izmantot. No anatomijas un fizioloģijas viedokļa zinātne ne reizi vien ir apstiprinājusi, ka normāla vīrieša dzimumlocekļa garumam jābūt 12-18 cm, turklāt cilvēka augumam, svara kategorijai, ķermeņa uzbūvei un rasei ir liela nozīme. loma šeit.

Liels dzimumloceklis ne vienmēr ir vīriešu lepnums. Kā parādīja prakse, liels dzimumloceklis var dot sievietei dzimumakta laikā nevis daudz prieka, bet, gluži pretēji, sāpes un diskomfortu. Un stereotipi, ka liela vīrišķība ir lepnums un vīrišķības pazīme, jau sen ir izkliedēti.

Piesardzības pasākumi

ārsta konsultācija par kontrindikācijām dzimumlocekļa palielināšanai

Pirms pats izmantojat dzimumlocekļa palielināšanas paņēmienus, šādos jautājumos jums jākonsultējas ar speciālistu. Visbiežāk dzimumlocekļa paplašināšanās vēlme nav pamatota, ir situācijas, kad tās var nodarīt kaitējumu. Tātad, piemēram, speciālie krēmi un želejas dzimumlocekļa augšanai var liecināt par kontrindikāciju klātbūtni, kuras ir svarīgi apsvērt pirms pirkšanas.

Uzziņai!Nevienam dzimumlocekļa palielināšanas vingrinājumam vai procedūrai nevajadzētu būt sāpēm. Turklāt eksperti brīdina, ka reklamētā metode, kā palielināt dzimumlocekli ar soda, ir pilnīga fikcija.

Vingrinājumi, masāža un īpašu ierīču izmantošana var izraisīt dzimumlocekļa traumu, ja tiek izmantoti šie paņēmieni, atkāpjoties no ieteikumiem. Katrs paņēmiens jāsāk ar mazu, pakāpeniski palielinot lietošanas ilgumu un intensitāti. Un, protams, neaizmirstiet mitrināt dzimumlocekļa ādu, pirms procedūrām sasildīt audus.

Dažreiz pietiek tikai ar erekcijas palielināšanu.

Lai palielinātu vīrieša dzimumlocekli, dažreiz vīrietim vienkārši jāpanāk maksimāla erekcija. Negatīvu faktoru iedarbības dēļ vai seksuālu traucējumu dēļ neliels dzimumloceklis var būt gausas un nepietiekami spēcīgas erekcijas rezultāts. Tāpēc eksperti iesaka vīriešiem ķerties pie dzimumlocekļa palielināšanas un erekcijas atjaunošanas ar masturbāciju.

Vispirms uz dzimumlocekļa tiek uzklāts mitrinošs krēms (vīrieša dzimumlocekļa augšanai var izmantot krēmu), pēc tam ar rokām var veikt silšanas kustības. Kad dzimumloceklis erekcijas ietekmē ir palielināts, ir jāveic kustības uz augšu un uz leju, it kā izstiepjot dzimumlocekļa ādu. Var arī viegli saspiest dzimumlocekli pie dzimumlocekļa, kas tikai palielinās asins plūsmu.

vīrietis ar palielinātu dzimumlocekli

Tautas aizsardzības līdzekļi

Tradicionālā medicīna nenozīmē īpašu recepšu un rīku klātbūtni, pateicoties kuriem jūs varat palielināt dzimumlocekļa izmēru. Bet viņas arsenālā ir tādi rīki, ar kuriem jūs varat uzlabot erektilās funkcijas un potenci. Šim nolūkam varat izmantot īpašus aphrodisiac augus - žeņšeņu, gingko biloba, timiānu vai vilkābele.

Noderīga dzimumakta kvalitātes uzlabošanai būs savvaļas auzu tinktūra, ķiploku tinktūra, kā arī ārstniecības augu plaušu misa. Nu, medus un valrieksti tiek uzskatīti par vissvarīgākajiem tautas aizsardzības līdzekļiem vīriešu dzimumorgānu apvidū.