Dzimumlocekļa paplašināšanās

Ir vispāratzīts, ka gandrīz visi vīrieši bez izņēmuma vēlas būt biedrslieli izmērinekā tas ir. Protams, šāds rupjš vispārinājums nav pilnīgi taisnīgs. Tomēr saskaņā ar dažādiem avotiemaptuveni 45 - 55% vīriešu nav apmierināti ar dzimumlocekļa izmēru. . .

Un, lai gan jautājums par vīriešiem un sievietēm vēlamo vīriešu cieņas lielumu joprojām ir pretrunīgs, jāatzīst, ka dzimumlocekļa palielināšanas iespējām vienmēr ir pievērsta liela uzmanība.

Meli un patiesība par dzimumlocekļa paplašināšanos.

Dzimumlocekļa izmērs ir svarīga tēma gandrīz jebkuram vīrietim. Neatkarīgi no ienākumiem, rakstura un vecuma, neatkarīgi no viņa ienākumiem, rakstura un vecuma viņš ir gandrīz ikviensvīrietis vairāk vai retāk domā par to, vai viņam ir normāls dzimumlocekļa izmērs. . .

vidējais izmērs centimetros

Reālajā dzīvē dzimumlocekļa vidējā dzimumlocekļa garuma vērtība svārstās no 13 līdz 16 cm.

Protams, negodīgi ražotāji un reklāmdevēji nevarēja neizmantot šo situāciju: tagad vīriešiem tiek piedāvātas daudzas metodes, kas paredzētas dzimumlocekļa palielināšanai - ātri, droši un garantēti! Protams, lielākajā daļā gadījumu tā ir tīra maldināšana.

Ļaujiet mums dotVisredzamākie nepatiesie solījumi par dzimumlocekļa paplašināšanos. . .

FALSE 1. Tabletes un kapsulas no interneta.

Neatkarīgi no tā, vai tie ir lēti vai dārgi, šie produkti sola palielināt dzimumlocekļa izmēru dažādu augu, vitamīnu, ekstraktu, hormonu utt. Klātbūtnes dēļ.

Patiesība:patiesībā šādas "zāles" nespēj reāli mainīt dzimumlocekļa izmēru. Labākajā gadījumā šādas "tabletes" neko neietekmēs. Sliktākajā gadījumā -iespējamais kaitējums ķermenim. . .

Pārtrauciet tablešu lietošanu bez konsultēšanās ar ārstu; izvairieties no tādu zāļu lietošanas, kuras tiek pārdotas tikai internetā un netiek piedāvātas aptieku tīklā.

FALSE 2. Losjoni, krēmi un visu veidu ziedes dzimumlocekļa palielināšanai.

Patiesība:šie produkti bieži satur kairinošu komponentu (piemēram, uz piparu bāzes). Dažreiz tas var izraisīt īslaicīgu dzimumlocekļa palielināšanos vairāk vai mazāk izteiktas audu edēmas dēļ. Bet pietūkums pāries, un izmērs atgriezīsies sākotnējā stāvoklī. Regulāri lietojot kairinātājus, pastāv hroniska audu iekaisuma risks.

FALSE 3. "Šoka" maisījumi, "dzimumlocekļa brīnumainas augšanas paņēmieni" utt.

Mēs runājam par it kā "izgudrotiem" trakiem veidiem, kā palielināt dzimumlocekli: piemēram, berzējot ar sodas šķīdumiem ar etiķi, piparu tinktūrām utt.

Patiesība:visas šīs "receptes" izmanto cilvēku (īpaši vecāka gadagājuma cilvēku) lētticību un ir izstrādātas, lai pievērstu uzmanību reklāmai.

Paturiet prātā, ka šādiem ieteikumiem, lai arī cik vilinoši tie varētu šķist, nav nopietna pamatojuma, un, tos ievērojot, jūs varat sev nodarīt pāri.

Efektīvas dzimumlocekļa palielināšanās metodes.

Efektīvas dzimumlocekļa palielināšanas metodes ietver:

  1. "Dabiska dzimumlocekļa palielināšanās"vilces (stiepšanās) vai vietējā negatīvā spiediena (LOD) ietekmē;
  2. hormonu terapija;
  3. ķirurģiskas operācijas.

"Dabiska dzimumlocekļa paplašināšanās", LLP.

Par t. s. Var izmantot "dabiskas dzimumlocekļa palielināšanas" ierīces dzimumlocekļa vilkšanai (stiepšanai) (pagarinātājus), kā arī vakuuma ierīces (sūkņus, aparātus terapijai ar vietēju negatīvu spiedienu).

dzimumlocekļa palielināšanas vakuumsūknis

Vakuuma ierīces izstiepj dzimumlocekļa audus (corpus cavernosum un corpus spongiosum) un īslaicīgi palielina arteriālo asins plūsmu uz dzimumlocekļa.

dzimumlocekļa struktūra

Pareizi lietojot, šīs ierīces ir drošas. Viņi var viņiem kaitēt tikai ar apzinātu pārmērīgu zemā spiediena iedarbību (neskatoties uz sāpīgajām sajūtām): šajā gadījumā ir iespējami kapilāru plīsumi ar hematomu veidošanos, īslaicīga dzimumlocekļa pietūkuma veidošanās.

Sistemātiska un ilgstoša vakuuma sūkņa izmantošana var palielināt dzimumlocekļa garumu un diametru. Bet efekts nav ilgs: pēc vakuuma sūkņa lietošanas pārtraukšanas dzimumlocekļa izmērs ātri atgriežas sākotnējā stāvoklī. Turklāt,regulāra vakuuma ierīču izmantošana var izraisīt kavernozo ķermeņu pārmērīgu izstiepšanos, kas īslaicīgi izraisa erekcijas pavājināšanos (erekcijas laikā dzimumloceklis kļūst mīkstāks).

Šajā gadījumā erekcijas pavājināšanās cēlonis ir kavernozo ķermeņu tilpuma palielināšanās bez attiecīgas arteriālās asins plūsmas palielināšanās.

kā notiek erekcija

Ievērojami palielinoties corpora cavernosa tilpumam, parastais asiņu daudzums, kas plūst caur dziļajām artērijām, var nebūt pietiekams, lai pilnībā piepildītu dobumus ar asinīm. Šajā gadījumā corpora cavernosa tunica albuginea neizspiedīs venozo pinumu pietiekami spēcīgi, un tāpēc asinis no corpora cavernosa tiks izvadītas eferentajā vēnā - nevar rasties pilnvērtīga stingra erekcija. Kad asiņu aizplūde caur vēnu sistēmu pārsniedz asins plūsmu caur artērijām, viņi runā parveno-oklūzijas erektilās disfunkcijas. . .

Mēģinot palielināt dzimumlocekli, šī ir svarīga lieta!

Katra partnera kvalitatīvai intīmai dzīvei un pilnīgai seksuālai apmierināšanai dzimumlocekļa stīvums erekcijas laikā ir ne mazāk svarīgs kā tā lielums.

Pielietojumsdzimumlocekļa pagarinātāji. . . Pagarinātāji ir paredzēti, lai izstieptu dzimumlocekli un palielinātu tā garumu (betvalkājot pagarinātāju, dzimumlocekļa diametrs nepalielinās). Pagarinātāju, tāpat kā vakuuma ierīču, izmantošana ir viena no efektīvākajām dzimumlocekļa garuma palielināšanas metodēm.

dzimumlocekļa palielināšanas pagarinātājs

Ja pagarinātājs tiek nēsāts daudzus mēnešus, sasniegtais dzimumlocekļa garuma pieaugums saglabājas ilgu laiku. Betlietojot pagarinātāju, pastāv risks, ka corpora cavernosa pārspīlēsies, kas var novest pie erektilās funkcijas pavājināšanās.. . .

Lai palielinātu dzimumlocekļa izmēru, izmantojot vakuuma sūkni vai pagarinātāju, vājinot erekciju, vienlaikus ar corpora cavernosa tilpuma palielināšanos pēc uzbudinājuma jānodrošina palielināta asins plūsma uz dzimumlocekļa.

Citiem vārdiem sakot, ir svarīgi panākt vazodilatējoša efekta parādīšanos un tādējādi erekcijas laikā palielināt artēriju asiņu plūsmu uz dzimumorgāniem.

Šiem nolūkiem var izmantot zāles no 5. tipa fosfodiesterāzes inhibitoriem. Tomēr nekontrolēta šo zāļu lietošana var būt kaitīga vīriešiem: šīm zālēm ir vairākas nevēlamas blakusparādības no sirds un asinsvadu sistēmas puses. Turklāt ilgstoši lietojot 5. tipa fosfodiesterāzes inhibitorus, veidojas farmakoloģiska atkarība, kas var izraisīt pakāpenisku zāļu devas palielināšanos un galu galā zaudēt spēju būt dzimumattiecībās, neuzņemot tableti. Paturiet prātā, ka kompetentie urologi 5. tipa fosfodiesterāzes inhibitorus izraksta ļoti uzmanīgi un tikai smagas erektilās disfunkcijas gadījumā.

Alternatīva 5. tipa fosfodiesterāzes inhibitoriem ir fizisko iedarbības metožu izmantošana.

Mēs runājam par dažu elektroterapeitisko faktoru izmantošanu, piemēram:zemfrekvences impulsa magnētiskais lauks, zemas intensitātes lāzers, polarizētā gaisma redzamajā un infrasarkanajā diapazonā. . .

Dažādu fizisko ietekmes faktoru kombinēta izmantošana var ievērojami palielināt fizioterapijas kopējo efektu.

dzimumlocekļa palielināšanas vakuuma mašīna

Magnetoterapijai un fototerapijai ar kursa lietošanu (10 vai vairāk procedūras, kas veiktas vismaz 3 reizes nedēļā) ir izteikta vazodilatatora iedarbība, kas palielina asinsriti dzimumloceklī un uzlabo arteriālo asinsriti erekcijas laikā.Šajā gadījumā vazodilatējošā iedarbība ilgst ilgu laiku:līdz 2 - 3 mēnešiem. . . Pa šo ceļu,vienlaikus ar pakāpenisku corpora cavernosa tilpuma palielināšanos vietēja negatīva spiediena ietekmē palielinās artēriju asiņu pieplūdums, kas ļauj kompensēt kavernozo korpusu pārspīlēšanas negatīvo ietekmi.. . .

Hormonu terapija.

Dihidrotestosterona lietošanu dzimumlocekļa palielināšanai var noteikt vīriešiem ar anomālijām dzimumlocekļa attīstībā. Šajos gadījumos uzceltā dzimumlocekļa izmērs nepārsniedz 10 cm (tā dēvētais "mikropenis"). Šī stāvokļa cēlonis ir pubertātes pārkāpums, kas saistīts ar dihidrotestoterona trūkumu.

Hormonu terapijai ir blakusparādības (piemēram, baldness).

Ķirurģiskās operācijas.

Dzimumlocekļa palielināšanās ir iespējama, implantējot tajā implantus (šim nolūkam var izmantot muskuļu daļas, kas ņemtas no vietām, kur tie neveic nozīmīgu funkciju).

Ligamentotomija ir dzimumlocekļa palielināšanas operācija, sagriežot dzimumlocekļa atbalsta saiti.

vīrieša locekļa anatomija

Pusaudžiem un jauniem vīriešiem ar nelielu dzimumdzīves pieredzi dzimumlocekļa atbalsta saites ir īsas un stīvas, dzimumloceklis paceļas uz augšu, kad tas ir uzcelts, vai ir pilnībā nospiests pret kuņģi. Gados vecākiem vīriešiem ar attīstītām saitēm dzimumloceklis erekcijas laikā netiek pacelts uz augšu, bet atrodas aptuveni paralēli zemei. Izstiepjot saites, erekcijas laikā mainās dzimumlocekļa leņķis, palielinās arī tā garums.

Ķirurģiski pārveidojot dzimumlocekļa atbalsta saites, pēc tam izstiepjot ar pagarinātāju, var palielināties dzimumlocekļa garums.

pirms un pēc dzimumlocekļa palielināšanas operācijas

Pēc ligamentotomijas palielinās dzimumlocekļa garums, tas kļūst smagāks un, uzcelt, skatās uz leju.Operācija neizraisa dzimumlocekļa biezuma palielināšanos. . .

Iespējamās operācijas komplikācijas: erektilā disfunkcija, sāpīga erekcija.