Kā palielināt dzimumlocekļa biezumu bez operācijas

Dzimumlocekļa diametra mērīšana pēc paņēmienu veikšanas, kas palielina tā izmēru

Dzimumlocekļa izmērs un forma ir parametrs, kas tiek noteikts no dzimšanas. Bet tādi speciālisti ar zinātniskiem grādiem kā Stīvens T. Čans, Valters Šlesingers ar klīniskiem pētījumiem ir pierādījuši iespēju mainīt falla garumu un biezumu ar mehānisku iedarbību, bet bez operācijas. Zemāk mēs jums pateiksim, kā palielināt dzimumlocekļa biezumu - rotācijas, saspiešanas, stiepšanas, svēršanas paņēmienus, kā arī sagatavošanas un atjaunošanas noteikumus.

Sagatavošanas pasākumi

Ne katram vīrietim pēc dabas ir paveicies izaudzēt biezu un garu dzimumlocekli. Un, ja katrai seksa meitenei garums nav svarīgs, tad, ja dzimumlocekļa diametrs ir plāns, intīmo attiecību kvalitāte ievērojami samazinās.Pirms sākat vingrot, lai palielinātu izmēru, atcerieties sagatavošanas noteikumus.

Manuālo vingrinājumu efektivitāte dzimumlocekļa izstiepšanai ir atkarīga no kavernozo ķermeņu pārklājošā orgāna albudžijas atbilstības. Lai to izdarītu, ir svarīgi nepiespiest audus stiept, pareizi sagatavot ķermeni vingrošanai, pretējā gadījumā nevar izvairīties no traumām un hematomām.

Apskatīsim galvenos sagatavošanas punktus:

 1. Higiēna. Pirms procedūru uzsākšanas jāieiet vannā vai dušā, lai dzimumorgānu āda būtu tīra un sausa. Viss, kas nonāks saskarē ar orgāniem, arī ir jāmazgā vai jādezinficē.
 2. iesildīties. Svarīgs nosacījums drošai audu stiepšanai ir vietējās asinsrites normalizēšana, iesildīšanās. Lai to izdarītu, var turēt ķermeni siltā ūdenī, izveidot kompresi, vieglu masāžu ar glāstošām kustībām.
 3. Mitrinošs. Lai berze ar dzimumlocekļa ādu nebūtu saistīta ar kairinājumu, apsārtumu, skrāpējumiem un ievainojumiem, tiek uzklāta smērviela. Tā var būt vienkārša intīma smērviela seksam. Bet lielākam efektam mēs iesakām izmantot īpašus krēmus vai želejas dzimumlocekļa paplašināšanai.
 4. Psiholoģiskais komforts. Produktīvai apmācībai ir nepieciešama mierīga vide, jo morālā sastāvdaļa ietekmē to efektivitāti.
 5. Erekcija. Lielākā daļa vingrinājumu jāveic ar dzimumlocekli daļēji uzceltā stāvoklī vai pēc iespējas grūtāk. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams masēt stumbru, galvu, lai satraukties.

Lai atzīmētu pozitīvo dinamiku, neaizmirstiet iepriekš izmērīt esošos biedra parametrus. Pierakstiet sākotnējos skaitļus, pēc tam periodiski (piemēram, reizi nedēļā vai mēnesī) atzīmējiet jaunus sasniegumus, lai redzētu, vai apmācība jums palīdz.

iesildīties

Vai ir iespējams uzsākt nodarbības bez šī posma? Noteikti nē! Muskuļu un audu iesildīšana ir nepieciešama, lai uzlabotu asinsriti, palielinātu to elastību un elastību.

Pirms vingrošanas dzimumlocekļa palielināšanai ir jāieiet sildošā dušā

Ir daudz veidu, piemēram:

 1. Siltāks. Ir speciāli mitri apsildes paliktņi muskuļu spazmu mazināšanai, sāpju mazināšanai. Tos pārdod parastajos veikalos un aptiekās. Ar šādas ierīces palīdzību jūs varat viegli un bez piepūles uzsildīt savu dzimumlocekli pirms nodarbībām, lai to palielinātu.
 2. rīsu zeķe. Ātrs un lēts veids, kā izmantot kokvilnas zeķes, termiski neapstrādātus rīsus un mikroviļņu krāsni. Ielejiet zeķē pietiekami daudz graudaugu, lai atstātu nedaudz brīvas vietas. Uzkarsē mikroviļņu krāsnī 30-90 sekundes, liec iekšā glāzi ūdens, lai rīsi uzsūc iztvaicēto mitrumu. Pateicoties tam, graudaugi ilgāk saglabās siltumu. Aptiniet pirkstu ap dzimumlocekļa kātu.
 3. Silts dvielis. Samitriniet drānu karstā ūdenī, pēc tam pilnībā aptiniet to ap dzimumlocekli. Kad dvielis ir atdzisis, iemērciet to atpakaļ ūdenī. Veiciet procedūru 10-15 minūtes, ar to pietiek, lai sasildītu muskuļus un audus.
 4. Vanna biedram. Nelielā traukā ievelciet karstu ūdeni un turiet fallu tajā 10-20 minūtes. Lai panāktu vislabāko efektu, uzņemiet vannas ar soda, dažādiem augiem, lai paātrinātu vietējo asinsriti.
 5. Duša. Pirms katras nodarbības ieejiet siltā dušā vai vannā, apvieno higiēnas procedūras un audu uzsildīšanas posmu.

Sāc vingrot uzreiz pēc iesildīšanās, pretējā gadījumā karstums ātri pazudīs.

Jo labāk iesildīsiet ērģeles, jo mobilākas un elastīgākas tās būs. Izmantojiet norādītos siltuma avotus arī slodzes laikā. Nebūs lieki veikt vieglu masāžu iesildīšanās posmā, veiciet to ar izmantoto instrumentu - sildīšanas paliktni, zeķi ar rīsiem, dvieli.

Smērvielas uzklāšana

Lai palielinātu dzimumlocekļa apkārtmēru, ir vēl viena svarīga prasība - eļļošana.Seksam varat izmantot klasisko lubrikantu, taču tas nodrošinās tikai slīdēšanu bez traumām.Lai palielinātu treniņu efektivitāti, iesakām speciālus lubrikantus dzimumlocekļa paplašināšanai.

Pieteikšanās noteikumi:

 1. Kāpēc pieteikties?Palielinošie krēmi un želejas satur olbaltumvielas, fermentus, vitamīnus un citas noderīgas vielas, lai paātrinātu asinsriti un palielinātu ādas elastību. Sastāvdaļas darbosies iekšpusē, treniņš - ārpusē.
 2. Kā pieteikties?Pirms lietošanas izlasiet ražotāja norādījumus, pārbaudiet, vai nav alerģiskas reakcijas. Nomazgājiet ķermeni, nosusiniet ar dvieli. Noved dzimumlocekli līdz nepilnīgai erekcijai par 40-60%. Uzklājiet zāļu sastāvu tikai uz stumbra, nekavējoties uzsākot vingrinājumus.
 3. Cik daudz jāpiemēro?Jūs varat lietot zāles katru dienu līdz 2-3 reizēm. Esiet uzmanīgi, lai nepārspīlētu ar aplikāciju, pretējā gadījumā jūs varat izraisīt pretēju efektu, alerģiju un kairinājumu. Bet netaupiet, pretējā gadījumā turpmākais dzimumlocekļa stiepšanas treniņš tiks veikts sausā veidā, izraisot kairinājumu un ievainojumus.

Mūsdienu medicīna nestāv uz vietas, ir izstrādāts milzīgs skaits smērvielu, krēmu un želeju, lai koriģētu dzimumlocekļa formu un izmēru.

Izvēloties, paļaujieties uz sastāvu, darbības principu, ārstu ieteikumiem.

dzimumlocekļa rotācija

Ar rotācijas vingrinājumu palīdzību jūs varat palielināt stumbra apkārtmēru par dažiem papildu centimetriem.

Lai to izdarītu, veiciet tālāk norādītās darbības.

 • novest orgānu līdz erekcijai ar stāvokli 50%;
 • ar rokām pagrieziet stobru 1 vai 2 apgriezienos, vienlaikus izstiepjot to uz priekšu;
 • nofiksējiet šajā pozīcijā apmēram pusminūti, pēc tam atlaidiet orgānu;
 • atkārtojiet nodarbību 10-15 reizes 2-3 komplektiem.

Vēl viens efektīvs paņēmiens falla biezuma palielināšanai ir dubultā rotācija.Tas atšķiras ar to, ka jūs satverat dzimumlocekli gan pie pamatnes, gan pie galvas, pēc tam vienlaikus veiciet apļveida rotācijas pretējos virzienos. Šeit arī neaizmirstiet nofiksēt ērģeles pusminūti, pirms tās atlaižat sākotnējā stāvoklī.

Vispirms trenējieties pēc pirmās aprakstītās metodes, lai piepildītu roku un sagatavotu orgānu šādām manipulācijām.

Pēc 3-4 nedēļām varat izmēģināt dubulto rotāciju ar palielinātu mehāniskās darbības intensitāti. Nesagatavotam orgānam šādas kustības var būt bīstamas traumām.

saspiežot

Vēl viens efektīvs dzimumlocekļa paplašināšanas vingrinājums ir saspiešana. Tehnikas autors ir Ārons Kemers, unikālu dzimumlocekļa palielināšanas paņēmienu izstrādātājs.

Kompresijas tehnikas principi:

 • erekcijas sasniegšana par 50-75%;
 • OK- dzimumlocekļa apkārtmērs pie pamatnes ar diviem pirkstiem;
 • otrais OK-apmērs ar otras rokas pirkstiem, bet pretējā virzienā;
 • dzimumlocekļa saspiešana 20-30 sekundes;
 • atkārtojumu skaits ir 5.

Autore iesaka paralēli šādai kontrakcijai veikt Kegela vingrinājumus, pēc kārtas saraujot un atslābinot kaunuma muskuļus. Tas ievērojami palielinās apmācības efektivitāti.

Veiciet šo vingrinājumu vismaz mēnesi, lai nostiprinātu rezultātus.

vilce

Trešais mehāniskās iedarbības veids uz dzimumlocekļa sabiezēšanu ir vilkšana. Jūs varat veikt vingrinājumus vairākos veidos:

 1. Stiepšanās ar piepūli. Satveriet dzimumlocekļa pamatni ar pirkstu gredzenu, velciet to uz priekšu galvas virzienā. Maksimālās saķeres stāvoklī nofiksējiet 5 sekundes. Pēc tam izstiepiet orgānu dažādos virzienos, uz augšu un uz leju, pakavējoties katrā pozīcijā 5 sekundes.
 2. Apļveida vilce. Satveriet dzimumlocekli ar vienas rokas pirkstiem, turiet to izstieptā stāvoklī 5 sekundes. Tagad šajā pozīcijā lēnām pagrieziet mucu pretēji pulksteņrādītāja virzienam. Atkārtojiet līdz 25 apgriezieniem vienā treniņā.
 3. Sēdes vilce. Novietojiet dzimumlocekli līdz 40–50% erekcijai, pēc tam izstiepiet tūpļa virzienā. Šajā pozīcijā viegli apsēdieties uz dzimumlocekļa ar sēžamvietu. Šī poza rada spiedienu uz kavernozajiem ķermeņiem.
 4. V-stiepums. Dzimumloceklis ir atslābināts, ar īkšķi un rādītājpirkstu satveriet galvas pamatni. Pavelciet galvu pret ķermeni, turiet 5 sekundes. Šajā laikā ar spiedienu bīdiet otrās rokas pirkstu no pamatnes uz galvu un atpakaļ.

Darbs ar "svariem"

Lai vēl vairāk noslogotu dzimumlocekļa muskuļus, liekot tiem aktīvi augt, iesakām izmantot svēršanas līdzekļus. Šim nolūkam tiek izmantota īpaša ierīce - pakaramais. Viena tā daļa ir piestiprināta pie dzimumlocekļa vārpstas, bet ne pie galvas, uz otras pakariet slodzi.Sākotnēji šo paņēmienu izrakstīja ārsti pēc dzimumlocekļa paplašināšanas operācijas.

Ierīce ļauj izmantot jebkura smaguma slodzi, mainīt slodzes pakāpi un piekares ilgumu. Sāciet ar 0, 5 kg, lai izvairītos no traumām, pakāpeniski palieliniet svaru līdz 15 kg vai vairāk. Sāciet ar dažām minūtēm, pakāpeniski palielinot viena treniņa ilgumu līdz vairākām stundām.

Paņēmiens ir piemērots tikai pieredzējušiem vīriešiem dzimumlocekļa izstiepšanas jautājumā.

Atveseļošanās

Tāpat kā jebkurā citā treniņa un sporta veidā, lai iegūtu rezultātu, ir nepieciešama atpūta.Galvenais uzdevums ir audu un muskuļu atjaunošana.Pēc apmācības kursa pabeigšanas, kad sasniedzat maksimumu, nepalielinot izmēru, paņemiet pārtraukumu uz 6-12 nedēļām.

Līdz nodarbību beigām veiciet pakāpenisku nodarbību intensitātes samazināšanos.Optimālais treniņu biežums ir 3 reizes nedēļā, pārējā laikā ļaujiet dzimumlocekļa audiem un muskuļiem atgūties un augt.

Secinājums

Ir pilnīgi iespējams palielināt dzimumlocekļa apjomu mājās ar vairākām metodēm - rotāciju, kompresiju, audu stiepšanu. Lai sasniegtu rezultātu, ievērojiet sagatavošanas, atveseļošanās noteikumus. Minimālais kurss ir 1 mēnesis, maksimālais - seši mēneši. Reģistrējiet visas izmaiņas. Pievērsiet uzmanību sava ķermeņa reakcijām, atsakieties no metodēm, kas izraisa sāpes un diskomfortu.