Dzimumlocekļa palielināšana mājās - veidi un līdzekļi

mazs dzimumlocekļa izmērs vīriešiem

Pusaudzis uztrauc dzimumlocekļa izmērs, taču arī pēc 20 gadiem, kad ķermenis pārstāj augt, vīrieši uztraucas par to, vai dzimumloceklis ir pietiekami liels, lai apmierinātu savu mīļoto. Ķirurģiska iejaukšanās ir atļauta tikai saskaņā ar indikācijām. Tāpēc ar sevi neapmierinātie sāk meklēt citus ceļus. Kā palielināt biedru mājas apstākļos un kas tam nepieciešams - pašpagarināšanās metožu un tehnoloģiju ir daudz, svarīgi ir izvēlēties sev piemērotāko.

Galvenie veidi, kā palielināt dzimumlocekļa izmēru

Ja apkopojat informāciju no dažādiem avotiem, analizējat galvenās metodes, varat atlasīt dažas no visizplatītākajām:

 • Īpaši ielāpi. To ietekme ir diezgan apšaubāma.
 • Vingrinājumi, lai palielinātu. Efektivitāti arī nekas nepārbauda.
 • Ķirurģija. To uzskata par nedrošu procedūru, kas var izraisīt dažādas komplikācijas.
 • Vakuuma sūkņi. Daži no tiem var dot nenozīmīgus rezultātus.
 • Želejas, kuru pamatā ir augu izcelsmes sastāvdaļas. Rūpīgi atlasīti dabiskie elementi var dot labus rezultātus.

"Jo lielāks, jo labāk". Kopš seniem laikiem šī patiesība ir iekalta pieaugušā cilvēkā - vispirms folklora ar falla kā auglības un spēka simbola pielūgšanu, tad nepieredzējuši draugi, bet pēc tam - neapmierinātas meitenes, kuru izteikumi bija vērsti tikai uz vīrieša cieņas pazemošanu. Ar ko mēs nonākam? Vairāk nekā 50% vīriešu reproduktīvā vecumā un vecāki sapņo par pāris vai pat vairāk centimetru pievienošanu dzimumloceklim.

Kāds dzimumlocekļa izmērs ir normāls

Saskaņā ar statistiku, vidējais erekcijas dzimumlocekļa izmērs visā pasaulē svārstās no 10 cm līdz 18 cm. Protams, ir novirzes uz augšu un uz leju, taču bieži tas ir saistīts ar ģeogrāfiju (vai rasi), iedzimtību vai dažādām patoloģijām neticami mazu vai lielu izmēru gadījumā).

Zinātnieki arī atklāja, ka mierīgā stāvoklī dzimumlocekļa garums ir 9 cm ar normālu novirzi 2 centimetri.

Aptaujājot pusmūža meitenes un sievietes par to, kādu dzimumlocekļa izmēru viņas uzskata par optimālu veiksmīgām seksuālajām attiecībām, respondenti koncentrējās uz vīrieša dzimumorgāna biezumu, nevis tā garumu. Pēc meiteņu domām, biezumam ir nozīme, un, jo vairāk tas ir, jo vairāk viņas guva baudu un biežāk piedzīvoja vaginālo orgasmu.

Palielināt dzimumlocekli mājās

Ir vairāki populāri veidi, kā palielināt dzimumlocekli mājās, izmantojot tīklu un dzirdi. Apskatīsim populārākos no tiem un sapratīsim, kas darbojas un kas ir tikai mārketinga triks izmisušajiem.

Dzimumlocekļa palielināšana ar cepamo sodu

Jā, jā, jūs dzirdējāt pareizi, un jums tas nešķita. Dzimumlocekļa izmēru var palielināt ar parasto cepamo sodu.

Daži alternatīvās medicīnas pārstāvji iesaka katru dienu uzņemt 150 ml ūdens, kurā atšķaidīta tējkarote soda.

Šāds risinājums labvēlīgi iedarbojas uz organismu, izvada toksīnus un tādējādi uzlabo dzimumakta kvalitāti un ilgumu. Tomēr nav ticamu datu, kas apstiprinātu dzimumlocekļa palielināšanos pēc sodas šķīduma lietošanas.

Otrs veids, kā palielināt dzimumlocekli ar sodas palīdzību, ir siltās vannas. Mēs ņemam to pašu risinājumu, par kuru mēs runājām, nedaudz augstāk un ievietojam tajā vīrieša dzimumorgānu 2-5 minūtes. Šo procedūru vēlams veikt stundu – 40 minūtes pirms dzimumakta.

Šīs metodes darbība ir saistīta ar asinsrites uzlabošanos un dzimumlocekļa asinsvadu paplašināšanos. Tas ir, erekcijas laikā jūs varat rēķināties ar parastā izmēra pieaugumu par vienu vai diviem centimetriem garumā un tikpat platumā. Ir vērts padomāt, ka svarīga ir silto vannu ar sodas lietošanas regularitāte, jo efekts ir īslaicīgs un no vienas reizes nekas nenotiks.

dzimumlocekļa paplašināšanas sūknis

Viltīgi zinātnieki ir izgudrojuši pārsteidzošu ierīci – īpašu sūkni dzimumlocekļa palielināšanai mājas apstākļos.

Sūknis darbojas ar vakuumu un tiek izmantots ne tikai vīrieša dzimumlocekļa izmēra palielināšanai, bet arī dažādām slimībām, piemēram, erektilās disfunkcijas gadījumā pēc prostatas operācijas vai rehabilitācijas pēc staru terapijas. Vispār pamatīgs ieguvums, un nekas vairāk.

Kā darbojas sūknis

Jūs ievietojat savu dzimumlocekli sūknī un izveidojat tajā vakuuma efektu ar īpašu rokas sūkni (vai nospiežot pogu, ja sūknis ir elektrisks). Vienmērīgi palielinoties spiedienam, dzimumloceklī tiek aktivizēta asinsrite, un tā izmērs palielinās, un daudz vairāk nekā dabiskas erekcijas laikā.

Plusi un mīnusi dzimumlocekļa sūkņa izmantošanai

Šī metode ir visnekaitīgākā, un, ja sūknis tiek izmantots pareizi, nav iespējams nodarīt sev nekādus savainojumus. Tomēr biežas lietošanas gadījumā var rasties nelieli zilumi un zilumi, jo tiek ievainoti asinsvadi, kas atrodas tuvu ādai.

Par cik centimetriem biedru var palielināt ar pompu? Ja ticēt reālu cilvēku atsauksmēm, tad par 10 procentiem noteikti. Tomēr paturiet prātā, ka dzimumlocekļa paplašināšanās efekts nav mūžīgs, parasti tas ilgst pāris stundas un pēc kāda laika dzimumloceklis atgriežas ierastajā izmērā.

Regulāri lietojot sūkni, var panākt pastāvīgu efektu, taču šajā gadījumā to vajadzēs lietot gadiem ilgi katru dienu vairākas reizes. Un šāds biežums draud ar limfātisku tūsku un ādas tumšumu.

Vingrinājumi vīrišķības palielināšanai

Ir vairāki vingrinājumi, lai palielinātu dzimumlocekļa izmēru. Tie ir paredzēti, lai izstieptu dzimumlocekļa kavernozo ķermeņus, un tie var atgādināt par erotisku masāžu vai masturbāciju ar noteiktu noteikumu kopumu. Galvenā metode dzimumlocekļa palielināšanai mājās ar vingrojumu palīdzību tiek saukta par jelqing.

jelqing tehnika

Pirms vingrinājumu veikšanas ir nepieciešams pareizi iesildīt dzimumlocekli. Tas pasargās jūs no traumām un samazinās sāpes, kas var rasties, veicot pārāk aktīvus vingrinājumus.

Sagatavojiet improvizētu sildīšanas paliktni. Sausā pannā uzkarsē nedaudz galda sāls un ievietojiet to zeķē. Pārmaiņus uzklājiet uz dzimumlocekļa siltu zeķi, lai to sasildītu no visām pusēm.

Ja nevēlaties mocīties ar apsildes spilventiņu, izmantojiet siltu, mitru mazgāšanas lupatiņu vai ejiet vannā, taču nepalieciet pārāk ilgi.

Pēc dzimumlocekļa iesildīšanas sāciet dzelzēšanu.

 • Uzklājiet smērvielu visā dzimumlocekļa garumā.
 • Savienojiet rokas īkšķi un rādītājpirkstu tā, lai tie veidotu apaļu burtu "o".
 • Sāciet kustināt savu dzimumlocekli uz augšu un uz leju, radot nelielu satraukumu, bet neizraisot pilnīgu erekciju.
 • Tagad, pārvietojoties, pielieciet nedaudz pūles, it kā saspiežot dzimumlocekli. Ļoti lēni izstiepiet pirkstu gredzenu (vairāk nekā 30 sekundes), vienlaikus izvairoties no dzimumlocekļa galvas. Pietiks ar 50 atkārtojumiem.
 • Pēc tam jūs varat sākt saspiest ar plaukstām. Novietojiet dzimumlocekli starp atvērtajām plaukstām un ar nelielu piepūli saspiediet to 10 sekundes un pēc tam velciet uz sāniem un uz priekšu. Atkārtojiet 50 reizes.

Veicot šos vienkāršos vingrinājumus divas reizes dienā, jūs sasniegsiet labus rezultātus dzimumlocekļa palielināšanā. Paturiet prātā, ka vissvarīgākais jelqing ir vingrinājumu regularitāte.

Nedēļu pēc jelqing uzsākšanas jūs varat palielināt atkārtojumu skaitu līdz 100 vai 200, pēc saviem ieskatiem un pašsajūtas.

Ja ticat to vīriešu atsauksmēm, kuri pastāvīgi praktizē jelqing, vidēji viņiem izdevās palielināties par 2 cm.

Krēms dzimumlocekļa paplašināšanai

Bieži vien var atrast sludinājumus par dažādiem krēmiem un ziedēm, lai palielinātu vīriešu dzimumlocekļa izmēru. Un brīžiem var būt ļoti kārdinoši - bet ko nu, tikko svaidīts, un jau lieki pāris centimetri apkārtmērā un garumā.

Faktiski visām šādām ziedēm ir tikai īslaicīgs efekts, jo to sastāvs izraisa lokālu asinsrites uzlabošanos un paplašina kavernozs ķermeņus, kas veido dzimumlocekli.

Šo krēmu sastāvs ir balstīts uz dabīgām sastāvdaļām. Piemēram, tie var saturēt ingvera saknes ekstraktu, dadzis, žeņšeņu, kolagēna kompleksu, lai uzlabotu dzimumlocekļa audu elastību, un pat dažus tanīnus.

lielas gaiļa tabletes

Vēl viens ģeniāls mūsdienu medicīnas izgudrojums ir tabletes un kapsulas, kas palielina dzimumlocekļa izmēru. Tāpat kā ziedes, to sastāvs galvenokārt ir balstīts uz dabīgām sastāvdaļām, kas samazina iespējamo kaitējumu un blakusparādību klātbūtni lietošanas laikā.

Papildus dzimumlocekļa garuma un biezuma palielināšanai tablešu ražotāji sola arī palielināt libido, uzlabot erekciju un dzimumakta ilgumu. Daži arī uzlabo spermas kvalitāti un palielina apaugļošanās iespēju, kas ir labi vīriešiem, kuri plāno bērnus.

Vienīgais negatīvais ir tas, ka dzimumlocekļa palielināšanas tabletes nav tik vienkārši dabūt, tās netiek pārdotas katrā seksa preču veikalā, un pat interneta veikalos ir deficīts.

Un, protams, nav zinātniski apstiprinātu datu, kas atspēkotu vai pierādītu kapsulu spēju pozitīvi ietekmēt dzimumlocekļa izmēru, tāpēc metode ir ļoti apšaubāma.

Dzimumlocekļa pagarināšana ar svariem

Jā, tu tā nedomāji. Daži īpaši riskanti cilvēki piekar pie dzimumlocekļa atsvarus, lai to izstieptu un tādējādi palielinātu tā garumu. Lieki piebilst, ka šī ir veltīga izklaide, kas novedīs ja ne pie vilšanās, tad pie traumām un saišu plīsumiem un dzimumlocekļa kavernozā ķermeņa?

Necenties piekārt hanteli pie sava dzimumlocekļa, rūpējies par sevi un rūpējies par iespējamiem pēcnācējiem. : )

Dzimumlocekļa palielināšana ar hormoniem

Hormonāla dzimumlocekļa palielināšana ir iespējama, bet tikai tad, ja esat jaunāks par 15 gadiem. Tā ir tāda vilšanās. Pretējā gadījumā jūs nopelnīsit daudz negatīvu seku, lietojot hormonus.

Kultūristu lokā pastāv viedoklis, ka hormona gonadotropīna lietošana labvēlīgi ietekmē dzimumlocekli un izraisa tā augšanu. Faktiski šāda terapija radīs vairāk blakusparādību. Jā, gonadotropīns uzlabo erekciju un dzimumakta kvalitāti, taču ar to beidzas visas priekšrocības un sākas problēmas, pareizāk sakot, organisma hormonālā mazspēja.

Pastāv arī uzskats, ka testosterons spēj atsākt dzimumlocekļa augšanu un ka tas, kas pusaudža periodā nav pieaudzis šī hormona pieplūduma laikā, "augs" hormonterapijas laikā. Bet praksē izrādās, ka testosterona lietošana iedarbojas tikai 5% no tiem, kuri vēlas palielināt dzimumlocekļa izmēru, kas ir salīdzināms ar nulles efektivitāti.

farmaceitiskie preparāti

Šajā grupā ietilpst visas zāles, kuru ražotāji apgalvo, ka pēc lietošanas palielinās orgāna izmērs:

 • Tabletes. Pateicoties tādām vielām kā tadalafils, cilvēkam uzlabojas erekcija, palielinās dzimumakta ilgums utt. Maksimālā erekcija nedaudz palielina dzimumlocekļa izmēru un tā cietību, pēdējo kvalitāti sievietes augstu novērtē.
 • Uztura bagātinātāji – uztura bagātinātājus nevar uzskatīt par zālēm. Drīzāk "vitamīniem un mikroelementiem" ir labvēlīga un, pats galvenais, nekaitīga ietekme uz ķermeni. Sastāvā ir iekļauti ārstniecības augi un dabīgie komponenti, kuru darbība uzlabo arī reproduktīvās sistēmas darbību un organisma erektilās funkcijas.

Žeņšeņa sakne, Peru maca, kordiceps, ginkgo biloba un citas dabīgas sastāvdaļas tiek izmantotas daudzās vīrieša veselības un auguma palielināšanas medikamentos.

Želejas, aerosoli un citas ziedes, kas pirms dzimumakta jāierīvē dzimumorgānos. Guarāns, kampars, arginīns un citas sastāvā esošās vielas padara ejakulāciju gaišāku, seksu garāku, un dzimumloceklis kļūst arvien biezāks (ja mārketinga speciālistu aprakstu reducējam līdz sausiem faktiem). Uzkrājošā darbība nozīmē spēcīgāku efektu, ilgstoši lietojot.

Patiesība ir tāda, ka visu zāļu darbība balstās uz asinsrites uzlabošanu dzimumloceklī. Vienkārši sakot, efekts ir īslaicīgs, pacienti ziņo par izmēra palielināšanos, bet, tiklīdz jūs pārtraucat lietot zāles vai lietot gelu, to iedarbība pakāpeniski izzudīs. Un, neskatoties uz to, tā ir droša un pieejama metode (salīdzinot ar vienādu svaru starp kājām).

Dzimumlocekļa paplašināšanas ķirurģija: ātra un efektīva

Mūsdienu plastiskās ķirurģijas pasaulē operācijas dzimumlocekļa garuma un platuma palielināšanai ir kļuvušas ļoti populāras. Apskatīsim, kā tas tiek darīts un vispār, kāpēc.

Dzimumlocekļa platuma palielināšana ar implantiem

Dzimumlocekļa protēzes ir indicētas vīriešiem ar erektilās disfunkcijas un jebkādām slimībām (iedzimtām vai iegūtām), kas var ietekmēt spēju veikt dzimumaktu.

Visas protēzes tiek izvēlētas individuāli, un atkarībā no veida un izmaksām tām ir savas īpašības. Tādējādi jaunākās paaudzes protēzes ir speciālas piepūšamās un hidrauliskās protēzes, kas tiek ievadītas kavernozajos ķermeņos un pilda zaudētās funkcijas.

Dzimumlocekļa palielināšana ar injekcijām

Lai palielinātu dzimumlocekļa platumu un apjomu, tiek izmantotas divu veidu injekcijas.

Pirmais ir savu taukaudu ievadīšana dzimumloceklī, un to sauc par lipoliftingu. Neticami droša un ātra metode, rehabilitācija ilgst ne vairāk kā pāris dienas.

Otrs injekciju veids ir pildīšana ar hialuronskābi. Izmantojot šļirci ar mikroadatu, dzimumloceklī tiek ievadīts īpašs gēls, kas aizpilda zemādas vietu un palielina dzimumlocekļa tilpumu visā garumā par 1-2 cm.

Dzimumlocekļa pagarināšana ar operācijām

Ligamentotomija ir operācijas nosaukums vīrieša dzimumlocekļa garuma palielināšanai, pārgriežot dzimumlocekļa atbalsta saiti. Mūsdienu medicīnā izmanto lāzeru, kas pārgriež īpašu saiti, kas notur dzimumlocekli starpenē.

Tādējādi ir iespējams palielināt dzimumlocekļa garumu par 3-5 cm, un pati operācija prasīs ne vairāk kā 15 minūtes.

Ierīču lietošana

Ja vingrinājumi ir saistīti ar laika gaitā kumulējošu efektu, ātram, bet vienreizējam efektam vīrietis var izmantot īpašas ierīces un instrumentus. Tie, protams, nepalīdzēs izaudzēt orgānu, taču garantē jaunu sajūtu baudīšanu no palielinātajiem falla parametriem.

sprauslas

Ir daudz uzgaļu, kas ne tikai piešķirs dzimumloceklim biezumu un garumu, bet arī palīdz stiprināt erekciju, kas nozīmē, ka paaugstinās arī dzimumakta kvalitāte. Sprauslas var būt slēgtas un atvērtas, slēgtās ir vairāk piemērotas falla garuma palielināšanai.

meitene ir apmierināta ar vīrieša dzimumlocekļa izmēru

Ir labi, ja uzgalis ir izgatavots no elastīga un elastīga materiāla, piemēram, lateksa vai silikona. Maksimālais falla garuma pieaugums var būt + 10 cm, vidēji ražotāji piedāvā + 3-6 cm Uzgalis samazina arī dzimumlocekļa galvas jutīgumu, kas nozīmē, ka tas pagarina dzimumaktu, risinot priekšlaicīgas ejakulācijas problēmu .

Sūkņi

Šāda ierīce ārēji atgādina sūkni, tās darbības princips garantē potences pieaugumu, erekciju un vīrieša dzimumdzīves kvalitātes uzlabošanos, papildus orgāna izmēra palielināšanos. Bet galvenais ir tas, ka sūknis palīdz vīrietim sasniegt erekciju un pat ar erektilās disfunkcijas palīdzību ar vakuumu, kas liek asinīm pieplūst kavernozs ķermeņiem.

Vakuuma sūknis jāizmanto šādi:

 • dzimumlocekli iesmērē ar krēmu, pēc tam to ievieto ierīces cilindrā;
 • no cilindra tiek izsūknēts gaiss, kas izraisa spiedienu uz orgānu;
 • spiediens palielina asins plūsmu, tādējādi palielinot dzimumlocekļa garumu un biezumu;
 • iebūvēts manometrs regulē spiedienu uz ķermeni;
 • Sūknis jālieto pirms dzimumakta.

Rezultāts, ko sūknis sola, patiesībā ir īslaicīgs, tāpēc vīrieši ar erektilām disfunkcijām un maziem izmēriem to izmanto kā palīgierīci.

Pagarinātāji

Pagarinātājs ir īpašs dizains, kas tiek piestiprināts pie dzimumlocekļa, lai palielinātu tā garumu un biezumu, kā arī novērstu izliekumu. Tās darbības princips ir saistīts ar spēcīgu audu sasprindzinājumu un ilgstošu iedarbību. Sakarā ar to kavernozo ķermeņu šūnas sāk dalīties un augt.

Ekspertu viedoklis: Extender ir vienīgā ierīce, kurai ir ilgstošs terapeitiskais rezultāts. Ārsti apstiprina tā izmantošanu, lai izlīdzinātu ķermeni un palielinātu tā izmēru. Galvenais, lai to lietotu speciālista uzraudzībā, jo metode ir saistīta ar augstu traumu risku.

Ir vairāki paplašinātāju veidi - cilpa, vakuums un josta. Siksnas un vakuuma ierīces tiek uzskatītas par ērtākajām un efektīvākajām, savukārt cilpas ierīces ir daudz lētākas. Ierīci nepieciešams lietot katru dienu vairākas stundas, tiklīdz ķermenis ir pieradis pie stiepšanās, pagarinātājs tiek savīts jaunam sasprindzinājumam.

Kā ātri palielināt dalībnieku mājās

Ir daudz veidu, kā palielināt mājas locekli atkarībā no rezultāta laika:

 • jelqing - kompleksā jūs varat pievienot centimetru mēnesī;
 • Kegela komplekss;
 • masāža;
 • kravas;
 • narkotiku palielināšanās;
 • pagarinātājs - iedarbība divu dienu laikā;
 • Vakuuma sūknis;
 • krējums;
 • sprauslas.

"Padoms. Lai ļoti ātri sasniegtu rezultātus, tikai viena līdzekļa izvēle nepalīdzēs, jums ir nepieciešama sarežģīta kompetenta ietekme uz orgānu.

Kādu veidu izvēlēties

Izvēle ir atkarīga no gala mērķa.

Piemēram:

 • asins plūsmas stimulēšana, pakāpeniska kavernozo ķermeņu dobumu palielināšanās, erekcijas uzlabošana
  (želeja, krēms, aerosols, pumpis, vannas ar sodu, medu, masāžas tehnikas, uzturs, uztura bagātinātāji, tabletes);
 • porainu, kavernozu audu, saišu stiepšana
  (pagarinātājs, pakaramais, vingrinājumi, jelqing);
 • kombinētais efekts
  - panākts, kombinējot metodes.

Pēdējā iespēja nodrošina maksimālu progresu. Tas novērš stagnāciju, palielina pievilcību, erekcijas spēku. Rezultāts ir neatgriezenisks dzimumlocekļa paplašināšanās.

Kā palielināt dzimumlocekli nedēļā

Slodzes piekare

Svaru piekāršana uz dzimumlocekļa ir ātrs, taču diezgan traumatisks veids. Svars iedarbojas uz saitēm ar kavernozajiem ķermeņiem, kas palīdz izstiepties garumā un palielināt dzimumlocekli. Nedaudz iespējams palielināt dzimumlocekli, un pēc 2 nedēļām ir redzams rezultāts 1, 5-2 cm Kas nepieciešams, lai palielinātu vīrieša orgānu 7 dienu laikā:

 • Iepriekš uzsildiet dzimumlocekli.
 • Piestipriniet plāksteri, kas ir fiksēts ar auklu.
 • Pakariet minimālo slodzi.
 • Palieciet šajā stāvoklī līdz pusstundai. Ar ievērojamu nejutīgumu slodze tiek noņemta.

Slodze palielinās atkarībā no vīrieša jūtām. Bet krasas darbības var kaitēt un kropļot.

Pagarinātājs

Pagarinātājs ir vēl viens instruments, kas palīdz nedēļas laikā izaudzēt dzimumlocekli. Jūs varat izvēlēties vakuumu, cilpu vai jostu. Looped izmaksas ir ekonomiskākas, taču tas nenodrošina tādas ērtības kā citi veidi. Pagarinātāja būtība ir izstiept fallu, tāpēc audi aug, lai atbrīvotos no diskomforta. Rezultāts nav īslaicīgs, taču, ja to izmanto ļaunprātīgi, tas var ietekmēt potenci. Ieteicams lietot līdz divām stundām dienā.

Izmantojot paplašinātāju

Pagarinātājs ir ierīce, kas izstiepj dzimumlocekli, lai to palielinātu vai koriģētu tā izliekumu. Ierīce darbojas pēc vilces metodes principa. Reaģējot uz ilgstošu stiepšanos, orgāna šūnas aktīvi sadalās, palielinot mīkstumu. Citas ķermeņa daļas arī tiek koriģētas šādā veidā, izmantojot paplašinātāja analogu. Ierīces priekšrocības ietver dzimumlocekļa palielināšanos par 4 cm garumā, par 2 cm apkārtmēru. Dzimumlocekļa izliekumu, izmantojot paplašinātāju, var koriģēt par 40%. Ierīce tiek nēsāta 4-6 stundas dienā. Šis dienas laiks ir sadalīts vairākās daļās. Ārstēšanas kurss ilgst no 6 līdz 8 mēnešiem. Valkājot ierīci, jums stingri jāievēro ārsta norādījumi un ieteikumi.

Pagarinātāja trūkumi ietver ādas bojājumus, diskomfortu valkāšanas laikā. Ja ierīce tiek izmantota nepareizi, var rasties pretējs efekts.

Kā palielināt dzimumlocekli 5 minūtēs

Tūlītējs pieaugums bez sekām un uz visiem laikiem ir mīts. Pēc piecām minūtēm jūs varat uz īsu brīdi iedarbināt sūkni. Bet tas ir pagaidu pasākums, lai palielinātu izmēru un atbalstītu potenci. Sūknis rada vakuumu, kas stimulē asinsriti un palielina erekciju. Pēc stundas efekts pazudīs.

Pielietojums:

 1. Dzimumlocekli apstrādā ar krēmu un ievieto cilindrā.
 2. Lai izveidotu vakuumu, gaiss tiek izsūknēts. Šajā gadījumā tiek izdarīts spiediens uz dzimumlocekli.
 3. Uzlabota asins plūsma nodrošina vīrieša cieņas palielināšanos 5 minūtēs. Ierīcei ir manometrs.

vakuuma sūknis

Ierīce ar nosaukumu "Vakuuma sūknis" noņem gaisu ap dzimumlocekli, kas izraisa asins plūsmu orgānā. Ierīce darbojas pēc sūkņa principa. Dzimumlocekļa treniņš ar sūkni izskatās šādi:

 1. Ierīce tiek uzlikta uz ērģelēm.
 2. Iesācēju apmācība aizņem 5 minūtes.
 3. Tad jums ir nepieciešams apmācīt ķermeni stingri saskaņā ar sūkņa norādījumiem.

Pirms vakuuma lietošanas dzimumlocekli nomazgā un apstrādā ar krēmu. Erekcija pēc uzklāšanas notiek nekavējoties. Skaļuma palielināšanās ilgst līdz 2 stundām.

Par procedūras trūkumiemietver iespējamu diskomfortu. Dažreiz sūkņa dēļ rodas nelieli asinsizplūdumi. Nelietojiet ierīci ilgāk par 20 minūtēm dienā, var būt problēmas ar orgāna jutīgumu. Pārmērīgs entuziasms par sūkni rada pretēju efektu.

Kā vienā dienā palielināt dzimumlocekli

Dienas laikā jūs varat sasniegt gan īslaicīgu, gan pastāvīgu efektu, palielinot darbību. Viena no drošām dzimumlocekļa augšanas metodēm ir īpaša sprausla. Var izmantot atvērtu vai aizvērtu. Šāda ierīce ir piemērota ilgstošai cieņas paaugstināšanai un palielinātai erekcijai. Lai pagarinātu, ieteicams izvēlēties slēgta tipa sprauslu.

Lai saglabātu jutīgumu, ieteicams izvēlēties mīkstāku materiālu. No silikona un lateksa izgatavotās sprauslas praktiski nav jūtamas. Līdzīga ierīce tiek izmantota vairākas stundas. Daudzi saka, ka pēc dažām dienām rezultāts būs redzams. Un jau pēc trim dienām vīrietis gultā jūtas labāk.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta krēmiem un gēliem. Ražotājs garantē rezultātu 1 dienā, bet tas ir atkarīgs no produkta tiešajām funkcijām. Ir vairāki narkotiku veidi:

 • īslaicīga (darbība pirms seksa);
 • ilgstoši (efekts tiek sasniegts apmēram 2 dienu laikā);
 • kā palīglīdzeklis: ja paralēli tiek izmantotas citas dzimumlocekļa palielināšanas metodes.

Radikālākā metode, par kuru ne katrs vīrietis izlemj, ir operācija. Faktiski pieaugums notiek 3 dienu laikā, un iedarbības ilgums ir uz mūžu. Ķirurģija ir vairāk piemērota vīriešiem, kuriem ir acīmredzamas novirzes dzimumlocekļa attīstībā. Ja dzimumloceklis erekcijas laikā ir mazāks par 11 cm, var tikt atļauta operācija. Šādas operācijas tiek veiktas:

 1. Garuma papildinājumi.
 2. Biezēšana.

"Svarīgs fakts. Dzimumloceklis tiek ķirurģiski palielināts līdz 4 cm. Operāciju veic pieredzējis ārsts vietējā anestēzijā. "

Krēmi, želejas, aerosoli

Ziedes un želejas dzimumlocekļa paplašināšanai var stiprināt dzimumlocekļa ādu, izraisīt erekciju un radīt asins plūsmu dzimumloceklī. Bet viņi nevar piešķirt dzimumloceklim dažus centimetrus garu, it kā ar burvju mājienu. Krēmus un aerosolus labāk lietot kompleksā, kombinējot ar citām metodēm.

Mūsdienu želejas un ziedes dzimumorgāniem satur gan dabiskas sastāvdaļas, gan ķīmiskus savienojumus. Pirms lietojat šo vai citu līdzekli, jums jāpārliecinās, ka pret to nav alerģijas. Lai to izdarītu, kompozīcija tiek pārbaudīta uz neliela ādas laukuma.