Kādi ir vingrojumi dzimumlocekļa paplašināšanai? paštaisīts un vienkāršs

Šajā rakstā mēs esam apkopojuši dažādus vingrinājumus un metodes dzimumlocekļa paplašināšanai, kas vairumā gadījumu tiek veiktas tikai ar roku palīdzību. Šīs metodes, ja tās tiek pareizi veiktas, ir absolūti drošas veselībai; tajā pašā laikā tie ļauj pievienot centimetrus gan dzimumlocekļa garuma, gan diametra parametriem.

Manuālie dzimumlocekļa paplašināšanas vingrinājumi ļauj sasniegt ilgstošu rezultātu, kas paliks ar jums ilgu laiku. Izpētījis tālāk piedāvātās metodes, varat izvēlēties sev piemērotāko. Tomēr vēlamies jūs brīdināt, ka pirms kāda no šiem treniņiem ir ļoti ieteicams konsultēties ar medicīnas speciālistu, lai palīdzētu izvēlēties jums piemērotāko tehniku un pastāstītu, vai konkrēta dzimumlocekļa palielināšanas metode jums ir piemērota.

Kādi vingrinājumi ļauj palielināt dzimumlocekli

dzimumlocekļa paplašināšanas vingrinājumi

Kā mēs jau atzīmējām, lai veiktu lielāko daļu manuālo paņēmienu, jums būs nepieciešamas tikai rokas. Dažos gadījumos tiek izmantotas papildu ierīces un ierīces. Regulāri vingrinājumi ļauj palielināt gan dzimumlocekļa garumu un apjomu, gan, akcentējot, tā galvu. Iesācējiem mēs iesakām sākt ar jelqing, Kegel un citiem audu stiepšanas vingrinājumiem.

Tad, pierodot pie šīm slodzēm, jāpalielina treniņu intensitāte un ilgums. Pēc šī posma apguves jūs varat saukt sevi par pieredzējušu lietotāju un pāriet uz īpašu ierīču izmantošanu dzimumlocekļa paplašināšanai - piemēram, izmēģināt pagarinātāju vai pakārt slodzi.

Visus fiziskos vingrinājumus dzimumlocekļa paplašināšanai var iedalīt divās galvenajās grupās:

 • Stiepšanās tehnikas. Šie vingrinājumi galvenokārt ir paredzēti dzimumlocekļa garuma palielināšanai. Tie ietver manuālu stiepšanu, kā arī audu stiepšanu ar speciālu ierīču palīdzību - pagarinātājiem, nestuvēm un pakaramajiem.
 • Asinsvadu metodes. Šāda apmācība ļauj palielināt dzimumlocekļa apjomu, pateicoties aktīvai ietekmei uz tā traukiem. Tie ietver tādus vingrinājumus kā: saspiešana, sūknēšana, sēdēšana uz dzimumlocekļa, ķīvēšana (daļēja).

Jelqing dzimumlocekļa paplašināšanai

Jelqing dzimumlocekļa paplašināšanai

Tiek uzskatīts, ka asinsvadu tehnika, ko sauc par jelqing, kas veikta ar roku palīdzību, izplatījās no arābu tautu pārstāvjiem. Šī ir viena no populārākajām manuālās dzimumlocekļa paplašināšanas metodēm, un tā ir iekļauta lielākajā daļā vingrojumu programmu.

Jelqing var veikt gan solo, gan kā papildu stimulāciju ar citām dzimumlocekļa paplašināšanas metodēm; un arī - kā iesildīšanās pirms, piemēram, izmantojot īpašas ierīces.

Jelqing priekšrocības ietver šādus punktus:

 • Veicot vingrinājumus, tiek iesaistītas tikai rokas;
 • Tehnika ļauj strādāt gan, lai palielinātu dzimumlocekļa garumu - veicot jelqing erekcijas stāvoklī par 40-60%, gan palielinātu tā diametru: šajā gadījumā vingrinājumi jāveic 80 erekcijas līmenī. %;
 • Jelqing uzlabo asinsriti un palielina izturību;
 • Kā bonusu var atzīmēt libido palielināšanas efektu.

Kopumā jelqing attiecas uz vienkāršiem fiziskiem vingrinājumiem. Tomēr šis vingrinājums palīdz palielināt ne tikai dzimumlocekļa stumbru, bet arī tā galvu.

Sauss jelq

sausā želeja dzimumlocekļa paplašināšanai

Šajā versijā vingrinājumi tiek veikti, neizmantojot nekādu lubrikantu želeju. Jums jāsāk kustēties lēnām un uzmanīgi. Šī metode ir vairāk piemērota pieredzējušiem lietotājiem, kuri jau ir apguvuši pareizo gredzena satvērienu un spēj kontrolēt uzbudinājuma līmeni pieejas laikā.

Jelqing ar mitro metodi (wet jelq)

mitrā želeja dzimumlocekļa paplašināšanai

Šī metode ietver smērvielas, tas ir, īpašas lubrikanta želejas, izmantošanu, kas ļauj padarīt vingrinājumu ērtāku. Šī opcija ir vairāk piemērota iesācējiem.

Izpildes tehnika ir šāda:

 1. Lietojot lubrikantu, lubrikants jāuzklāj uz dzimumorgāniem un maigi jāizkliedē pa ādu;
 2. Tad jums ir jāsasniedz pareizais erekcijas līmenis – atkarībā no vēlamajiem rezultātiem;
 3. Izmantojot īkšķi un rādītājpirkstu, izveidojiet gredzenveida satvērienu un novietojiet to pēc iespējas tuvāk dzimumlocekļa pamatnei;
 4. Izdarot vidēju spiedienu ar šo satvērienu, uzmanīgi virzieties gar stumbru un apstājieties galvas priekšā;
 5. Iepriekš minētā kustība skaitās viena jelq. Tam vajadzētu ilgt apmēram divas vai trīs sekundes;
 6. Vingrinājuma laikā jums periodiski jāmaina rokas. Visai pieejai vajadzētu aizņemt apmēram 10 minūtes; šajā laikā, kā likums, tiek pagatavoti aptuveni 250 šādu želeju.

Saspiediet jelq

izspiežot jelqing dzimumlocekļa paplašināšanai

Šī jelqing variācija ir paredzēta galvenokārt dzimumlocekļa diametra palielināšanai, taču tā var darboties arī ar tā garumu. Pielietotais spiediens ļauj izstiept dzimumlocekļa audu kavernozo ķermeņu proteīna membrānas. Šo paņēmienu ieteicams sākt pēc pāris mēnešiem ilgas sausas vai slapjas želejas. Tajā pašā laikā, pat ar pieredzi, ir jāsāk ar vienmērīgām slodzēm, pakāpeniski palielinot intensitāti.

Izpildes metode:

 • Uzbudinājuma līmenim jābūt no 60 līdz 95% - jo augstāks šis rādītājs, jo intensīvāk palielināsies dzimumloceklis;
 • Labā roka jānovieto uz dzimumlocekļa pamatnes, veidojot gredzenveida satvērienu un pavelkot ādu atpakaļ;
 • Sekundrāde veic standarta jelqing tehniku; saķerei jābūt spēcīgai. Roka virzās no dzimumlocekļa saknes uz galvu;
 • Vingrinājuma laikā ir nepieciešams ik pa laikam nedaudz atslābināt saķeri pie dzimumlocekļa saknes. Tas ļaus jaunai asiņu daļai iekļūt dzimumorgānos un uzturēt vēlamo erekcijas līmeni.

Ārona Kemmera paņēmieni

Viens no slavenākajiem autores darbiem ir grāmata, kas stāsta par dzimumlocekļa palielināšanas metodi dabiskā veidā. Šo grāmatu var viegli atrast internetā; tas ir lasīts diezgan vienkārši, rakstīts ar zināmu humora devu un diezgan labu valodu. Šī informācija būs noderīga gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem dzimumlocekļa palielināšanas jautājumā.

Šo tekstu var lejupielādēt un pārsūtīt tālrunī vai e-grāmatā, lai to būtu ērti lasīt ārpus mājas.

Ārons Kemers savā darbā paļaujas uz statistikas datiem. Pēc grāmatas izlasīšanas jūs varēsiet uzzināt, kādus rezultātus var sasniegt, regulāri izmantojot manuālās metodes un citas vienkāršas un pieejamas dzimumlocekļa palielināšanas metodes. Tajā atradīsi dažādus padomus un trikus – arī tiem gadījumiem, kad var rasties kādas problēmas.

NUP - konservatīvas metodes dzimumlocekļa paplašināšanai

konservatīvas metodes dzimumlocekļa paplašināšanai

Šis jēdziens apzīmē dabisku dzimumlocekļa paplašināšanos un ir manuāla, konservatīva tehnika. Falusa palielināšanas darbs notiek, palielinot kavernozs ķermeņus, kas veido dzimumlocekļa audus, un izstiepjot tuniku - tas ir, albuginea un porainos audus. Tas viss veicina gan dzimumlocekļa garuma, gan tā diametra pieaugumu.

Ar šādu vingrinājumu palīdzību daudzi vīriešu kārtas pārstāvji spēja sasniegt ievērojamus rezultātus; šīs metodes pozitīvi ietekmē arī vīrieša ķermeni un tām piemīt ārstnieciskas īpašības.

Šādu manuālo vingrinājumu izmantošanas mērķi ir:

 • Dzimumlocekļa parametru palielināšanās;
 • Augstas kvalitātes spēcīgas erekcijas sasniegšana;
 • Atbrīvošanās no priekšlaicīgas ejakulācijas problēmas.

Ar NUP saistītās metodes un paņēmieni ir:

 • Speciālu ierīču un ierīču izmantošana: paplašinātāji, paplašinātāji, nestuves, sūkņi, piekārtas kravas, ierīces jelqing un tā tālāk;
 • Manuālie paņēmieni - stiepšana, dzelkšošana, iespīlēšana utt. ;
 • Kā papildu līdzekļi bieži tiek izmantoti ārējie preparāti - krēmi, želejas un aerosoli dzimumlocekļa palielināšanai, kā arī uztura bagātinātāji erekcijas uzlabošanai un ķermeņa tonusa paaugstināšanai.

Kegela vingrinājumi

<8_img_center>

Kegela vingrinājumiem nav tiešas ietekmes uz dzimumlocekļa augšanu, tomēr tie ir spēcīgs atbalsta līdzeklis. Kegela vingrinājumi var paaugstināt tonusu un uzlabot ar ejakulācijas procesu saistīto muskuļu darbību; strādāt kā nesaturēšanas un citu ar vecumu saistītu ķermeņa izmaiņu profilakse; pagarināt iespējamo seksuālā kontakta laiku; uzlabot sajūtas intimitātes laikā.

Lai panāktu izteiktu efektu, Kegela vingrinājumus ieteicams veikt 1, 5-2 mēnešus vismaz 3-4 reizes nedēļā; ideālā gadījumā katru dienu.

Pirms nodarbību veikšanas jums ir jāsaprot, kuram muskuļiem vajadzētu strādāt. Lai to atrastu, varat rīkoties šādi:

 • Urinēšanas laikā pārtrauciet procesu un jūtiet, kurš muskulis šobrīd saraujas;
 • Ar maksimālu erekciju mēģiniet veikt šādu kustību ar dzimumorgānu, lai tas "lec". Sajūti muskuļus, kas ir iesaistīti šajā darbā.

Ir vairākas iespējas Kegela vingrinājumu veikšanai:

 1. Turiet spriedzi 10 sekundes un pēc tam atslābiniet tikpat ilgu laiku. Izpildi šo kombināciju trīs reizes un atpūties pusminūti. Pēc tam veiciet līdzīgas kombinācijas ātri, 5 sekunžu laikā 10 reizes;
 2. Pārmaiņus saspiediet un atsprādzējiet muskuļus 5 sekundes - veiciet 10 šādas pieejas. Pēc tam desmit sekundes veiciet vingrinājumu ātrākajā tempā; pēc tam mēģiniet noturēt saspiešanu divas minūtes.
 3. Ātri saspiediet un atsprādzējiet muskuļus 30 reizes; pakāpeniski palieliniet šādu komplektu skaitu līdz 100. Pēc tam 3 reizes jums ir jāsaspiež un jāatvelk muskuļi 30 sekundes katrai kustībai.
 4. Vienkāršākais variants ir pārmaiņus saspiest un atsprādzēt muskuļus pāris minūtes dienā; pakāpeniski palieliniet pieejas laiku līdz pusstundai.

dzimumlocekļa stiepšana

Šī, iespējams, ir viena no populārākajām metodēm dzimumlocekļa palielināšanai – pirmkārt, tā garumam. Šajā grupā ietilpst dažādas tehnikas:

 • A formas stiepšanās. Darbojas ar visu dzimumlocekļa virsmu. Gredzenveida rokturis ir novietots aiz puskailās galvas, bet otrā roka atrodas zem dzimumlocekļa kāta. Izstiepums tiek izspiests 30 sekundes;
 • V-stiepums. Uztveršana var būt tieša vai apgriezta;
 • Jai stiept. Viegla stiepšanās; piemērots iesācējiem vai iesildīšanai;
 • <9_img_center>
 • bts stiept. Darbojas ar dzimumlocekļa augšējām saitēm; dzimumorgānu izvelk atpakaļ, novieto starp kājām ar apgrieztā gredzenveida satvēriena palīdzību. Pozīcija jānotur piecas minūtes;
 • Sadsak tehnika. Viena no efektīvākajām un jaudīgākajām metodēm, kas ļauj maksimāli izstiept falla membrānas. Izpildīts uz erekta locekļa; nav piemērots iesācējiem. No saknes līdz galvai ir nepieciešams izveidot gludu līkumu;
 • Yuli (tehnika N. 3, ekstrēma). Asinsvadu tehnika, kas piemērota arī tikai pieredzējušiem lietotājiem. Darbojas galvenokārt ar dzimumlocekļa apkārtmēru; tomēr tas ļauj un zināmā mērā palielināt garumu;
 • manuāla stiepšana. Kustības tiek veiktas ar sausām rokām; apkārtmērs tiek veidots aiz galvas un orgāns tiek maigi vilkts uz priekšu un uz sāniem. Stiepšanās tiek veikta piecas sekundes, 5-10 komplekti katrā virzienā; laika gaitā kopējais iestatītais laiks jāpalielina līdz piecām minūtēm. Šī metode galvenokārt ir paredzēta dzimumlocekļa garuma palielināšanai.
manuāla dzimumlocekļa stiepšana

Pirms jebkāda dzimumlocekļa izstiepšanas vingrinājuma veikšanas ieteicams dzimumlocekli iepriekš uzsildīt – to var izdarīt ar kompresi, kas iemērc karstā ūdenī, vai, jaukt, – ieejiet karstā dušā/vannā.

Tas palīdzēs palielināt audu elastību un to stiepšanās spēju, kas samazinās traumu risku līdz minimumam.

Masturbācija

Pati masturbācija neietekmē dzimumlocekļa garumu – šo efektu var panākt, kombinējot to ar manuālām stiepšanās paņēmieniem vai jelqing.

masturbācija dzimumlocekļa paplašināšanai

Tomēr kompetenta masturbācijas tehnika var pozitīvi ietekmēt dzimumlocekļa biezumu, īpaši tā vidusdaļā. Tajā pašā laikā tiek uzskatīts, ka pārāk biežs un nepareizi veikts process var negatīvi ietekmēt dzimumlocekļa izskatu.

Jebkurā gadījumā, lai palielinātu dzimumlocekli, masturbācijai ieteicams pievienot citus vingrinājumus, tostarp īpašu masāžu.

intīmā masāža

dzimumlocekļa masāža paplašināšanai

Regulāra dzimumlocekļa masāža, kas tiek veikta ilgākā laika periodā, ļauj sasniegt dzimumlocekļa palielināšanos gan garumā, gan diametrā. Ir gadījumi, kad garums palielinājās par 7 centimetriem, bet apkārtmērā - par 3 centimetriem.

Pirmos rezultātus var redzēt pēc mēneša regulāras prakses. Pirms šīs tehnikas veikšanas dzimumorgāns jāsagatavo, iesildoties – piemēram, ar karstu dušu.

Kā smērvielu ieteicams izmantot arī īpašus krēmus un želejas, kas darbojas ar dzimumlocekļa izmēru. Pēc smērvielas uzklāšanas un izkliedēšanas veiciet jai stiepšanu kā iesildīšanos.

intīmā masāža dzimumlocekļa paplašināšanai

Pati intīmā masāža tiek veikta šādi:

 1. Gredzenveida rokturis, kas izveidots ar īkšķi un rādītājpirkstu, tiek novietots pie dzimumlocekļa pamatnes un tiek virzīts pa kātu. Sasniedzot galvu, turiet šo pozīciju 10 sekundes;
 2. Pēc tam dzimumloceklis jāsatver kopā ar galvu un jāvelk maksimāli iespējamajā garumā, noturot šo pozīciju 30 sekundes. Pēc tam veiciet nelielu 5-10 minūšu pārtraukumu un atkārtojiet procedūru.

Cik daudz jūs varat palielināt dzimumlocekli ar apmācību

Manuālie vingrinājumi tiek uzskatīti par efektīviem dzimumlocekļa paplašināšanā. Taču, lai redzētu rezultātu, tie jāpilda ilgstoši - pēc sešu mēnešu regulāras apmācības garumam var pievienot 2-3 centimetrus, bet diametram no 1 cm.

Cik daudz jūs varat palielināt savu dzimumlocekli

Manuālās tehnikas plusi un mīnusi

Manuālajām metodēm, kas ir pazīstamas ar savu efektivitāti apmācībā par dzimumlocekļa paplašināšanos, ir gan vairākas priekšrocības, gan daži trūkumi.

Priekšrocības ietver:

 • Šī metode ir konservatīva tehnika - tas ir, lai palielinātu parametrus, nav nepieciešams ķerties pie plastiskās ķirurģijas un injekciju kosmetoloģijas;
 • Efekts ir ilgstošs; pēc treniņa pārtraukšanas var novērot nelielu atkāpšanos - ne vairāk kā 0, 5 cm;
 • Kā bonusu saņemsi libido pieaugumu, erekcijas nostiprināšanos un spēju ātri atgūties no stresa;
 • Šīs metodes neprasa nekādus finansiālus izdevumus; manuālās metodes ir viegli ieviest mājās.

No mīnusiem var atzīmēt: nepieciešamību pēc garām un regulārām nodarbībām, lai sasniegtu sava veida efektu; iesācējiem ir palielināts dzimumlocekļa ievainojumu risks; pārāk intensīvas slodzes var radīt nepatīkamas un neērtas sajūtas.

Dzimumlocekļa paplašināšanās vērtējums

Lietotāju vidū visefektīvākie dzimumlocekļa paplašināšanas vingrinājumi ir želejošanas un stiepšanās vingrinājumi. Masāža ir mazāk populāra; Kegela vingrinājumi un masturbācija paši par sevi netiek uzskatīti par efektīviem.

Droša izpilde

kā droši veikt dzimumlocekļa paplašināšanas vingrinājumus

Kā mēs jau atzīmējām, analfabēts paņēmiens manuālo vingrinājumu veikšanai un pārāk intensīvas slodzes var izraisīt dzimumlocekļa savainojumu. Šīs kļūdas ir īpaši raksturīgas jaunpienācējiem šajā biznesā. Lūk, kā no tiem izvairīties:

 • Nepalaidiet uzmanību dzimumlocekļa iepriekšējai iesildīšanai. Ja nevēlies katru reizi iet karstā dušā vai vannā, pagatavo kompresi no karstā ūdenī samērcēta dvieļa vai izmanto improvizētu sildīšanas paliktni no zeķes, kurā iebērti karsti putraimi;
 • Pirms galvenajiem vingrinājumiem veiciet iesildīšanos. Šajā statusā jūs varat izmantot jai stiepšanās tehniku; tas jādara vismaz divas minūtes;
 • Šie dzimumlocekļa paplašināšanas vingrinājumi netiek veikti maksimālā erekcijas līmenī – šis noteikums ir īpaši svarīgs iesācējiem. Centieties kontrolēt uzbudinājuma līmeni;
 • Ir rūpīgi jāievēro norādījumi par konkrētas tehnikas pareizu ieviešanu;
 • Slodze jāpalielina pakāpeniski un vienmērīgi;
 • Sāpīgas sajūtas nodarbību laikā nedrīkst rasties; ja jūs tos jūtat, tas ir signāls, ka vingrinājumi netiek veikti pareizi.

Beidzot

Manuālie vingrinājumi ir vienkāršs un salīdzinoši drošs veids, kā bez maksas palielināt savu dzimumlocekli mājās. Protams, lai sasniegtu rezultātu, jums ir jāuzkrāj pacietība un neatlaidība - šajā gadījumā iegūtais efekts jūs neliks vilties.